معرفی پکیج کامل ارتقا رزومه علمی دانشجویان جهت مصاحبه دکتری

انتشار 19 اسفند 1396
مطالعه 3 دقیقه

همانگونه که مستحضرید در مصاحبه دکتری کسی موفق خواهد بود که رزومه غنی تر و قویترداشته و امتیاز بالاتری کسب کرده باشد.در این پست سعی بر آن داریم تا اطلاعات جامع و کاملی جهت ارتقا رزومه علمی دانشجویان جهت مصاحبه دکتری در اختیار دانشجویان عزیز قرار دهیم.

معرفی پکیج کامل ارتقا رزومه علمی دانشجویان جهت مصاحبه دکتری

راه های پیشنهادی جهت ارتقا رزومه علمی برای مصاحبه دکتری

1.تبدیل پایان نامه به کتاب

دانشجویان عزیز می توانند پایان نامه خود را به صورت کتاب درآورده و امتیاز رزومه خود را افزایش دهند.تالیف کتاب حداکثر 4 امتیاز دارد و یکی از بهترین روش ها جهت کسب امتیاز برای مصاحبه دکتری می باشد.موسسه پژوهش برتر با سابقه بیش از 5 سال در این زمینه، از پایان نامه ارزشمند شما در کوتاهترین زمان و بالاترین کیفیت در تیراژ درخواستی شما، کتاب چاپ می کند.

2. معرفی و ترجمه کتب جدید النشر لاتین

قطعا چاپ کتاب به اسم شما می تواند رزومه شما را غنی تر سازد و امتیاز حداکثر 4 برایتان به ارمغان آورد.در این راستا موسسه پژوهش برتر کتب جدید النشرلاتین در حوزه تخصصی رشته شما معرفی نموده و با انتخاب و تایید شما به نام خودتان در سطح فوق تخصصی رشته تان توسط مترجمان متخصص رشته شما ترجمه می شود. هزینه این کار بستگی به تعداد کلمات کتاب انتخابی دارد.

3.معرفی مجلات علمی پژوهشی خارجی برای تمامی رشته ها

پیرو رایزنی های ویژه موسسه پژوهش برتر با ادیتور های مجلات علمی و پژوهشی خارجی جهت ارتقا رزومه علمی دانشجویان فرهیخته برای مصاحبه دکتری، این مجلات طی مدت زمان نهایتا 4 هفته(یک ماه) پذیرش نهایی و چاپ مقالات را به انجام می رساند.

*هر مقاله علمی پزوهشی خارجی تا 7 امتیاز دارد دانشجویان عزیز می توانند تا 3  مقاله ارائه دهند که جمعا 21 امتیاز می توانند کسب کنند.

مقالات علمی و پژوهشی خارجی حداکثر22 امتیاز دارند.

4.معرفی مجلات اسکوپوس Scopus

 پیرو رایزنی های ویژه موسسه پژوهش برتر با ادیتورهای مجلات علمی وپژوهشی خارجی جهت ارتقا رزومه علمی ، این مجلات پذیرش نهایی و چاپ مقالات را به انجام می رسانند.( طی مدت زمان حداکثر 1 ماه)

*هر مقاله اسکوپوس تا 7 امتیاز دارد.

5.معرفی مجلات ISI و Scopus برای تمامی رشته ها

مجلات ISI و Scopus مخصوص حوزه تخصصی شما که پذیرش کمتر از1ماه دارند، معرفی می شوند.

*هر مقاله ISI تا 8 امتیاز دارد.

مجلات ISI  دو نوع هستند:مجلات ISI ایمپکت دار و مجلات ISIبدون ایمپکت

#مجلات ISI دارای ایمپکت فاکتور(IF)

شرایط این مجلات بدین صورت است که 70 درصد احتمال پذیرش به محتوای مقاله بستگی دارد و 30 درصد موسسه می تواند رایزنی داشته باشد، زمان پذیرش 1 تا 3 ماه می باشد و برای دفاع دکتری و اساتید و هیات علمی ضروری اند، اما برای دانشجویان ارشد و مصاحبه دکتری الزامی نیستند.

#مجلات ISI بدون ایمپکت فاکتور(IF)

این مجلات 70 درصد تضمین پذیرش دارند. موسسه پژوهش برتر می تواند برای مقاله شما با مجلات رایزنی داشته باشدو 30 درصد به محتوای مقاله بستگی دارد و در مدت زمان نهایتا 1 ماه میتوان پذیرش گرفت.

6.کنفرانس

کنفرانس یکی دیگر از روش های کسب امتیاز برای ارتقا رزومه علمی دانشجویان جهت مصاحبه دکتری می باشد و دارای حداکثر 4 امتیاز می باشد.

*هر کنفرانس داخلی تا 1 امتیاز دارد.

*هر کنفرانس خارجی تا 2 امتیاز کسب می کند.

یعنی با ارسال مقالات خود به دو کنفرانس خارجی می توان 4 امتیاز کسب کرد.موسسه پژوهش برتر می تواند تاریخ پذیرش 20 الی 25 روزبرای مقالات بگیرد که می توانید مقالات ترجمه شده خود را بفرستید و یا در صورت لزوم ترجمه این موسسه با کادری مجرب و متخصص در ترجمه اماده ارائه خدمت در این زمینه نیز می باشد.جهت براورد و اطلاع از هزینه می توانید با موسسه پژوهش برتر در ارتباط باشید.

معرفی مجلات مناسب برای مقاطع مختلف

*برای دفاع ارشد مجلات ISI مناسب هستند چون 2 نمره دارند.

*برای دفاع ارشد مجلات علمی و پژوهشی خارجی زیاد مناسب نیستند چون 1 نمره دارند.

*برای دفاع دکترا فقط مجلات علمی پژوهشی داخلی و یا مجلات JCR مناسب هستند چون IF واقعی دارند.

*مجلات JCR تضمینی نیستند، زمان داوری 4 تا 9 هفته( 1تا3  ماه )  ماه  و 200.000 تومان در مرحله اول جهت سابمیت مقاله اخذ می شودکه بدون عودت (در صورت ریجکت مقاله) است. و در صورت پذیرش 200.000 تومان دیگر نیز دریافت می شود.( هزینه کلی 400.000 تومان ).

*مجلات علمی پژوهشی داخلی تضمینی نیستند و زمان داوری 4 الی 16 هفته (1 تا 4 ماه) دارند و هزینه بستگی به هر مجله دارد.و احتمال پذیرش 70 درصد به محتوای مقاله و 30 درصد رایزنی موسسه بستگی دارد.

جهت سفارش  از طریق ایمیل p.bartar100@gmail.com و همچنین شماره تلفن 09214572013 تماس حاصل فرمایید.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
4 سال پیش
سلام واحترام موسسه خدمات استخراج مقاله از پایان نامه انجام می دهد . خدمات نگارش و محتوایی قابل انجام نمی باشد . جهت ارتباط با کارشناسان موسسه از راه های زیر در ارتباط باشید : شکاری 09214572013 p.bartar100@gmail.com مسعودی 09911755943 isipaper100@gmail.com
بازدیدکننده
ناشناس
4 سال پیش
در حوزه استخراج مقاله از پایاننامه یا مقاله نویسی فعالیتی ندارید؟

خدمات موسسه پژوهش برتر