چاپ مقاله در کنفرانس داخلی

انتشار 17 تیر 1398
مطالعه 3 دقیقه

یکی از راههایی که میتوان از طریق آن حاصل یافته های خود را با دیگر پژوهشگران به اشتراک گذاشت کنفرانس ها یا گرد هم آیی های علمی میباشد که دانشجویان و علاقه مندان میتوانند در این کنفرانس ها شرکت کنند و در صورت نیاز مقاله خود را ارائه کنند.

چاپ مقاله در کنفرانس داخلی

 کنفرانس چیست؟

سالانه همایش ها کنفرانس ها و گرد هم آیی های زیادی در زمینه های مختلف برگزار میشود که هدف از برگزاری این کنفرانس ها انتقال علم و دانش و اشتراک گذاری یافته ها و پژوهش ها میباشد. این کنفرانس ها می توانند یکی از راه های تبادل ایده ها و نظرات مختلف در خصوص موضوع های گوناگون علمی باشند و شرکت کنندگان این مراسم می توانند با ارائه مقالات و پژوهش های خود ، شرکت کنندگان را از نقطه نظرات خود آگاه کنند. در پایان ، مقالاتی که از نظر محتوایی و موضوعی دارای جنبه های مثبت باشند،می توانند در ژورنالهای معتبر به چاپ رسند.اگر بخواهیم کنفرانس را به صورت دقیق معنا کنیم میتوان گفت:کنفرانس به اجتماع گروهی از متخصصان برای شور و بحث در باب مسائل فنی و یا اجتماع جمعی از سیاستمداران ، روسای دولتها ،‌وزیران به منظور حل یک مسائله سیاسی داخلی و بین المللی اطلاق می شود. کنفرانس کوچکتر از کنگره است.

هر ساله مقالات علمی زیادی که توسط اساتید و پژوهشگران مجرب و متخصص نوشته میشود در این کنفرانس ها به اشتراک گذاشته میشود و میتوان مقالات را علاوه بر مجلات معتبر در این کنفرانس ها نیز به ثبت رساند.که هم بازه زمان کوتاه تری نیاز به بررسی دارد و هم هر چه سریعتر به چاپ میرسد و میتوانید از امتیازات آن استفاده کنید.

کنفرانس ها یک نوع گرد همایی رسمی هستند که افراد متخصص و با تجربه با بیان طرح های جدید و تحقیقات انجام گرفته ، به ارائه مقالات و انجام سخنرانی های مختلف می پردازند و در پایان ، آثار و نتایج این کنفرانس ها به صورت رسمی و عمومی نشر می یابد. میانگین طول کنفرانس ها معمولا 3روز است و به صورت دوره ای از یک تا پنج سال تکرار می شوند.

تصویر

کنفرانس های داخلی 

به همایش ها و کنفرانس هایی که جنبه های کشوری دارد و نتایج آن در سطح ملی ارائه می گردد،کنفرانس داخلی می گویند.هر چه تعداد این کنفرانس ها در داخل کشور زیاد تر باشد سطح علمی کشور ارتقا پیدا خواهد کرد.

مزایای شرکت در کنفرانس های داخلی

  • امکان آشنایی با اساتید برتر دانشگاه های معتبر در جهان برای ادامه تحصیل یا فعالیت علمی
  • آشنایی با چهره های برتر علمی
  • دریافت گواهی مقاله به دو زبان فارسی و انگلیسی
  • دریافت گواهینامه حضور در کنفرانس
  • اهدای تندیس به مقالات پذیرفته شده و برتر
  • چاپ مقالات برتر  در ژورنالهای معتبر داخلی و خارجی
  • شرکت در کارگاه های آموزشی ارائه شده و دریافت گواهی شرکت در این کارگاه ها

چاپ مقاله در کنفرانس های داخلی

برای چاپ مقالات در کنفرانس های داخلی شما میبایست قبل از روز کنفرانس از طریق آدرس ایمیلی که در مشخصات کنفرانس در اختیار شما قرار داده میشود چکیده مقاله خود را ارسال نمایید تا بررسی های لازم انجام شود و سپس در کنفرانس ثبت نام کنید و منتظر باشید تا در روز کنفرانس در بین تمامی محققین و پژوهشگران که در حوزه مقاله مورد نظر فعالیت دارند به بحث و تبادل نظر گذاشته شود اصولا چون با نظر جمعی در کنفرانس مقاله تکمیل میشود سرعت چاپ آن به مراتب بیشتر از مقالاتی است که آنرا به ژورنال ها ارسال میکنید.

تقریبا تمامی کنفرانس ها بخش پذیرش مقاله نیز دارند. مقالات ارسال شده به همایش ها تحت داوری قرار می گیرند و نهایتا به یک از دو حالت سخنرانی یا پوستر پذیرفته می شوند. هدف از پذیرش مقاله در همایش ها و کنفرانس ها، طرح تازه های علمی، نتایج تحقیقات و پژوهش های انجام شده در موضوع علمی مشخص می باشد که نتایج و دستاوردهای برتر کنفرانس، به صورت عمومی و رسمی در مجلات معتبر منتشر میشوند.

چاپ مقاله در کنفرانس داخلی در موسسه پژوهش برتر

موسسه پژوهش برتر یکی از معتبر ترین موسساتی میباشد که در زمینه خدمات دانشگاهی فعالیت دارد این موسسه هم اکنون یکی از معتبرترین موسساتی میباشد که خدمات را به صورت تضمینی ارائه میکند.برای ترجمه و چاپ مقالات در تمامی مجلات و کنفرانس ها برای ترجمه و ویرایش مقالات میتوانید از کارشناسان و متخصصان موسسه پژوهش برتر کمک بگیرید در این موسسه کلیه خدمات به فرهیختگان عزیز به صورت آنلاین ارائه میشود و شما میتوانید در هر نقطه ای که حضور دارید سفارش خود را از طریق ایمیل به کارشناسان موسسه ارسال فرمایید تا کارشناسان ما هر چه سریعتر روال کار را آغاز کنند و بررسی شروع شود.ما در این مجموعه همه توان خود را به کار گرفته ایم تا شما عزیزان را در جهت رسیدن به اهدافتان همراهی کنیم.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
سلام و احترام معمولا مقالات ارسالی به کنفرانس ها اگر با اسکوپ مورد بحث در کنفرانس همخوانی داشته باشند پذیرش می شوند . و در صورت ریجکت مقاله از کنفرانسی می توانید برای کنفرانس های دیگر ارسال بفرمایید . همچنین در مورد مجلات هم اگر مقاله ای از مجله ای پذیرش نشد می توانید برای مجلات دیگر جهت داوری ارسال فرمایید . در صورت نیاز به مشاوره لطفا با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید : شکاری 09214572013 p.bartar100@gmail.com مسعودی 09911755943 isipaper100@gmail.com
بازدیدکننده
رها
3 سال پیش
اگر در یک کنفرانس مقاله پذیرفته نشد دوباره میتوان آنرا به کیلنس دیگری سابمیت کرد؟

خدمات موسسه پژوهش برتر