نحوه اکسپت مقاله در مجلات isi

انتشار 13 تیر 1398
مطالعه 5 دقیقه

ژورنالهای بسیار معتبر isi که شهرت جهانی دارند فقط مقالاتی را پذیرش میکنند که از لحاظ اعتبار سطح بسیار بالایی داشته باشند و بسیار معتبر باشند همچنین در بالاترین سطح کیفی ترجمه شده باشند.برای اکسپت مقاله در ژورنالهای معتبر isi میتوانید از طریق موسسه پژوهش برتر اقدام فرمایید.

نحوه اکسپت مقاله در مجلات isi

مجلات isi

مجلات isi یکی از معتبر ترین مجلات برای پذیرش مقالات علمی میباشد که شهرت جهانی دارد این مجلات در حال حاضر در سطح جهان اعتبار دارند و برای چاپ مقاله در این مجلات مقاله میبایست از لحاظ سطح اعتبار علمی در درجه بسیار بالایی قرار داشته باشد تمامی مقالاتی که در این مجلات رو نمایی میشوند دارای موضوع و عنوانی ناب و جدید هستند و همچنین محتوای علمی بسیار قوی و پیشرفته ای نیز دارند.ترجمه این مقالات باید سلیس و روان باشند و کیفیت تخصصی محتوای آن نیز بسیار بالا باشد.فرهیختگان عزیز در صورتی که موفق به کسب امتیاز چاپ مقاله در مجلات معتبر isi شوند میتوانند از امتیازات پژوهشی بیشماری که کسب میکنند بهره مند شوند چاپ مقاله در این مجلات بسیار حائز اهمیت میباشد و اعتبار و امتیاز بسیار زیادی دارد.مجلات معتبر isi در تمامی رشته ها و زمینه ها مقاله پذیرش میکنند بنابر این در هر رشته ای که تحصیل میکنید شانس پذیرش مقاله در این مجلات را دارید فقط کافی است که روال اصولی کار را رعایت فرمایید و مراحل را با دقت پشت سر گذارید.

مراحل چاپ مقاله در مجلات معتبر isi

مراحل چاپ مقاله در یک مجله isi به این صورت میباشد که ابتدا میبایست بعد از اتمام نگارش مقاله را ترجمه کنید و بعد از ترجمه میبایست مراحل کار را آغاز کنید:

روال کار به این صورت میباشد که ابتدا میبایست مقاله را به صورت کاملا تخصصی و با بهترین کیفیت ترجمه کنید ترجمه باید توسط مترجم متخصص انجام شود که سابقه بسیار زیادی دارد و توانایی و مهارت بسیار بالایی در ترجمه متون و مقالات تخصصی دارد ترجمه موضوع بسیار حائز اهمیتی میباشد که اعتبار بسیار زیادی دارد هر چه کیفیت ترجمه متون تخصصی بیشتر باشد تضمین برای accept بیشتر میشود.

انتخاب ژورنال که بعد از ترجمه تخصصی مقاله مورد بسیار حائز اهمیتی میباشد در صورتی که ژورنال مناسب برای چاپ مقاله به درستی انتخاب نشود ممکن است مقاله ریجکت شود بنابر این سعی کنید در انتخاب ژورنال مناسب حتما نهایت دقت و توجه را داشته باشید.

بعد از انتخاب ژورنال نوبت به مرحله ویرایش مقاله میرسد که مقاله را باید برحسب الگویی که از طرف مجله تعیین شده است ویرایش کرد و ویرایش مقاله و تبدیل آن به قالب و ساختار تعیین شده از طرف مجله نیز بسیار موضوع مهمی میباشد و باید حتما انجام شود.

سپس مرحله سابمیت مقاله میباشد که باید مقاله آماده شده را به مجله مورد نظر سابمیت کرد تا به مرحله داوری ارسال شود مرحله داوری در مجلات isi بسیار سختگیرانه میباشد و باید نهایت دقت و توجه به کاربرده شود تا داوران مقاله را پذیرش کنند از جمله نکاتی که داوران مجلات معتبر isi بیشتر به آن توجه میکنند ترجمه و ویرایش مقاله میباشد و همچنین در صورتی که مجله نیز به درستی انتخاب نشود مقاله دچار مشکل خواهد شد.

تمامی مراحل فوق باید با دقت و توسط فرد مسلط انجام شود تا مقاله سابمیت شود در صورتی که در هر یک از مراحل فوق مقاله دچار ایراد یا اشکالی شود تمامی زحماتتان به هدر خواهد رفت و مقاله ریجکت خواهد شد.

نحوه اکسپت مقاله در مجلات isi

نحوه اکسپت مقاله در ژورنالهای معتبر به این صورت میباشد که ابتدا باید با سردبیر مجله انتخابی ارتباط برقرار نمایید و فایل مقاله را به همراه کاورلتر به وی تحویل دهید ممکن است در حین سابمیت مقاله سردبیر از شما سوالات احتمالی بپرسد که باید آماده پاسخگویی به همه سولات را داشته باشید و حتما در نظر داشته باشید که کلیه مکاتبه هایی که با وی انجام خواهد شد به صورت انگلیسی خواهد بود بنابر این توانایی پاسخگویی به سوالات انگلیسی وی را داشته باشید بعد از اینکه سردبیر مجله فایل مقاله را از شما تحویل گرفت میبایست به بخش داوری تحویل دهد و همان طور که قید شد داوران این مجلات کاملا بی طرف و عادل میباشد و همچنین بسیار سختگیر عنوان مقاله بیشترین تاثیر را در جلب توجه داوران دارد بنابر این سعی کنید که تا حد امکان عنوان مقاله را ناب و جدید در نظر بگیرید و کیفیت کار را حفظ کنید.

 

تصویر

امتیازات چاپ مقاله در مجلات isi

چاپ مقاله در مجلات بسیار معتبر isi اعتبار و جایگاه ویژه ای دارد و امتیازات زیادی نیز دارد از جمله امتیازاتی که چاپ مقاله در مجلات معتبر isi دارد میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

کسب 2 امتیاز پژوهشی در پایاننامه دکتری که میتوانید در صورت ارائه مقاله در مجلات بسیار معتبر و بین المللی isi کسب فرمایید.

کسب 7 امتیاز در مصاحبه آزمون دکتری تخصصی که در صورت ارائه مقاله در مجلات معتبر isi میتوانید این 7 امتیاز را کسب نمایید.

در اولویت قرار گرفتن در آزمون های استخدام های دولتی و سازمانی و همچنین فردی که در مجلات معتبر مقاله ارائه کند به عنوان یه دانشمند شناخته میشود که صاحب نظر است.

ارتقای درجه شغلی استخدام راحت و همچنین شخصی که در مجلات isi مقاله ارائه کند میتواند اقدام به مهاجرت کند و از دانشگاههای خارجی پذیرش بگیرد و بسیاری از امتیازات پژوهشی دیگر که به فردی که مقاله isi ارائه کند تعلق میگیرد.

خدمات موسسه پژوهش برتر برای اکسپت مقالات isi

چاپ مقاله در مجلات معتبر داخلی و خارجی در موسسه پژوهش برتر انجام میشود و میتوانید فایل مقاله خود را توسط یکی از راههای ارتباطی آنلاین به کارشناسان ما در موسسه تحویل دهید تا هر چه سریعتر روال کار را آغاز کنند.در این مجموعه حضور مترجمین با تجربه و خبره و همچنین حضور کارشناسان فعال که در زمنیه انتخاب مجله و سابمیت مقاله فعالیت دارند در این مجموعه باعث شده است که بتوانیم شما را تا مرحله چاپ مقاله راهنمایی کنیم.ما در این مجموعه تا حد امکان کلیه خدمات را با کمترین هزینه ارائه میکنیم و با بهترین کیفیت بنابر این نیازی نیست که نگران هزینه و کیفیت باشید.ارائه کلیه خدمات به صورت آنلاین میباشد و از تمامی شهر ها و استان ها میتوانید سفارش خود را ثبت نمایید.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
سلام وقت بخیر فرهیخته گرامی ضمن تشکر از شما بخاطر انتخاب موسسه پژوهش برتر صمیمانه در خدمتتان هستیم و می توانیم مجلات مرابط حضورتان معرفی نماییم . لطفا اطلاعات مربوط به رشته و گرایش و عنوان و چکیده مقاله را برای کارشناسان موسسه ارسال فرمایید تا راهنمایی های لازم انجام پذیرد . شکاری 09214572013-04133376501 پورباقر 09911755943
بازدیدکننده
حاتم حیدری
3 سال پیش
سلام برای دفاع از پایان نامه دکتری اکسپت مقاله مورد تایید وزارتین می خواهم. لطفا قیمت و نام مجله ارسال شود
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
سلام و احترام فرهیخته گرامی احتراما ضمن تشکر از حسن توجهتان به موسسه پژوهش برتر لطفا از طریق زیر با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید تا لیست مجلات همراه با شرایط و هزینه ها حضورتان معرفی گردد . با سپاس شکاری 09214572013-04133376501 پورباقر 09911755943
بازدیدکننده
حاتم حیدری
3 سال پیش
سلام اکسپت مقاله ISIرشته حقوق بین الملل قیمت چقدر چه مدتی طول می کشد

خدمات موسسه پژوهش برتر