ویرایش تخصصی مقاله انگلیسی در موسسه پژوهش برتر

انتشار 21 فروردین 1397
مطالعه 3 دقیقه

پژوهش برتر: ویراستاران متخصص و مجرب در موسسه پژوهش برتر، مقاله شما را در کمترین زمان ممکن و با کیفیت بالا از لحاظ گرامری و تطابق متن ترجمه شده شما با متن اصلی را انجام میدهند.

ویرایش تخصصی مقاله انگلیسی در موسسه پژوهش برتر

بررسی های انجام شده در جوامع علمی کشور ، انتشار یک مقاله در مجلات معتبر علمی به منظور  اشتراک گذاری تجربیات جدید نگارنده، دریافت پذیرش از یک دانشگاه معتبر خارجی ، ارائه رساله در یک دانشگاه خارجی ، عضویت در هیئت های علمی یا استخدام در شرکتی معتبر انجام می گیرد.
در موارد متعددی ارائه یک یا دو مقاله و ترجمه آن، گره از مشکلات افراد مذکور باز می کند. در چنین شرایطی، این افراد با وجود عدم تسلط کامل به گرامر زبان انگلیسی نیز می توانند کار خود را پیش ببرند ، بدین گونه که با سپردن مقاله خود برای ترجمه و ویراش به موسسات و دارالترجمه ها ، به راحتی از پس آن برآیند. بدون شک این نوع ترجمه ها توسط موسسات، دارای مزایا و معایبی می باشد .

از مزایای ویرایش مقاله انگلیسی توسط یک فرد یا مجموعه متخصص:

  1. تسریع انجام کار
  2. رعایت اصول زبانی و نوشتاری
  3. انتقال صحیح منظور نویسنده به خواننده

شاید بتوان تنها ریسک این کار را انتخاب صحیح ویراستار دانست . این انتخاب از این روی پر مخاطره است که در صورت اشتباه در انتخاب مترجم واجدالشرایط ، کمبود دانش فنی او و عدم تسلط کافی وی بر روی موضوع بحث ، ترجمه و ویرایش به درستی انجام نگرفته و نه تنها مقاله فوق توسط داوران امر پذیرفته نمی شود ، بلکه هزینه ای گزاف بابت ترجمه و ویرایش صرف می شود.

حساسیت این کار زمانی به حداکثر می رسد که فرد مذکور ، یکی از چهره های شناخته شده علمی در حیطه فعالیت خود بوده و به طور مستمر ، در حال تحقیق ، تجسس و نگارش باشد . در چنین شرایطی ، این محقق توانایی اعتماد به هر ویراستاری را ندارد ، چراکه ترجمه غیر روان و دور از مفهوم اصلی ، علاوه  بر ارائه اطلاعات غلط از جانب وی ، به خدشه دار شدن اعتبار او نیز منتهی می گردد .
این در حالیست که تعدد مقالات و ویرایش آن ها ، به افزایش هزینه ها نیز می انجامد ، هزینه هایی که برای رهروان علم و دانش ، بخصوص برای محقیق نوپا و جوان اندکی سنگین می باشد.

تقویت زبان انگلیسی و یادگیری فنون نگارش مقاله، می تواند به دانشجو یا محقق در نگارش اولیه مقاله انگلیسی خود کمک کند. اما باز هم با دانستن قواعد ترجمه، هر مقاله علمی بعد از نوشته شدن به زبان انگلیسی نیاز به یک ویرایش فنی و نگارشی توسط فرد متخصص در این زمینه دارد. زیرا صرفا دانستن فنون ترجمه، برای نوشتن و چاپ یک مقاله کافی نیست.

چرا موسسه پژوهش برتر را برای ویرایش مقالاتتان انتخاب کنید؟

در گروه تخصصی ویراستاری موسسه پژوهش برتر، تمام کتاب ها، مقالات، پایان نامه ها، متون سخنرانی و ... با بالاترین کیفیت ویراستاری می شوند. بنابراین، کارمزدهای ویراستاری به کیفیت ویراستاری ارائه شده بستگی ندارند؛ بلکه به کمیت و کیفیت اولیه متن سفارش شده شما بستگی دارند. بنابراین می توانید مطمئن باشید که متون شما با بالاترین کیفیت ممکن ویراستاری می شوند.
تمامی ویراستاری ها در حداقل زمان ممکن و با حداکثر کیفیت و مناسب ترین قیمت صورت می پذیرند و می توانید از پذیرش متون خود در جوامع علمی و فرهنگی مطمئن باشید.
قیمت های ویراستاری به میزان و کیفیت اولیه متن شما بستگی دارد.
سفارشات شما طی دو تا سه مرحله ویرایش می شوند، ابتدا از لحاظ علائم نگارشی مورد بررسی قرار می گیرد و در صورتی که مقاله از لحاظ گرامری نیز نیاز به ویرایش داشته باشد، در مرحله بعد ویرایش گرامری انجام می گیرد و در نهایت یک بررسی کلی انجام گرفته تا از عاری بودن اثر شما از هرگونه خطا و اشتباهی اطمینان حاصل شود.

مراحل ثبت سفارش ویراستاری مقاله در موسسه پژوهش برتر :

گام اول: ارسال مقاله در فرمت فایل وورد (doc or docx) به ایمیل موسسه پژوهش برتر [email protected]
گام دوم: دریافت فایل وورد و ارسال به ویراستار برای بررسی کلی
گام سوم: در صورتی که فایل شما فقط نیاز به ویرایش گرامری داشته باشد، هزینه ویراستاری به ازای هر 2500 کلمه، 3000 تومان خوهد بود. اما اگر ترجمه مقاله شما از لحاظ متنی نیز مشکل داشته باشد، از شما تقاضای متن فارسی مقاله را خواهیم کرد تا با آن مطابقت داده شود و جمله های نادرست، تصحیح شود. در این مورد هزینه ویراستاری بستگی به میزان کیفیت ترجمه مقاله شما خواهد داشت.
گام چهارم: برآورد هزینه و اعلام زمان تحویل فایل ویرایش شده
گام پنجم: واریز هزینه ویراستاری و ارسال فایل به ویراستار متخصص
گام ششم: تحویل فایل ویرایش شده به مشتری

توضیحات بیشتر:

  1. در تمامی مکاتباتی که با موسسه پژوهش برتر انجام می دهید، اطلاعات تماس خود را در ایمیل ذکر نمایید.
  2. کلیه ایمیل های دریافتی در مدت 24 تا 72 ساعت  پاسخ داده می شود. بنابراین در این بازه زمانی صبور باشید.
  3. تنها در صورت گذشت 72 ساعت از ارسال ایمیل و عدم دریافت پاسخ از سوی موسسه، مجاز به تکرار درخواست خود هستید.
  4. درصورتیکه نیاز به دریافت پاسخ فوری دارید، در عنوان ایمیل از عبارت "نیاز به پاسخ فوری" استفاده کنید.

در کانال تلگرام موسسه پژوهش برتر عضو شوید. تا از آخرین اخبار دانشگاهی، آزمون ها، تخفیفات چاپ مقاله در ایام خاص و همچنین مطالب آموزشی این سایت مطلع شوید.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
با سلام و احترام لطفا فایل مربوطه را به یکی از کارشناسان ما ارسال بفرمایید تا برای شما بررسی برآورد هزینه دقیق شود . راه های ارسال از طریق ایمیل و تلگرام میسر میباشد : مسعودی : 09911755943 [email protected] شکاری : 09214572013 [email protected]
بازدیدکننده
ناشناس
3 سال پیش
سلام من یه مقاله رو با اطلاعات کامل در قالب یک فایل ورد نوشتم شما میتونید ویرایشش کنید و هر بخش و مرتب سرجای خودشون قرار بدین؟ هزینه این نوع ویراستاری چقدر میشه

خدمات موسسه پژوهش برتر