پارافریز چه کاربردی دارد؟

انتشار 5 دی 1398
مطالعه 4 دقیقه

پارافریز مقالات یکی از موارد بسیار ضروری می‌باشد که دانشجویان می‌بایست قبل از سابمیت مقاله حتما آنرا انجام دهند پارافریز مقالات علمی کاربرد بسیار زیادی دارد و توصیه می‌شود از خدمات تضمینی پارافریز مقالات علمی استفاده شود.

پارافریز چه کاربردی دارد؟

پارافریز چیست؟

کاملا روشن است که نویسندگان برای تکمیل تحقیقات خود نیاز به مراجعه به مقالات پیشین دارند و می‌بایست از آنها استفاده کنند تا اطلاعات مقاله خود را تکمیل کنند. اما به دلیل کمبود آگاهی متاسفانه بسیاری از نویسندگان نحوه استناد به مقالات را بلد نیستند و دچار سردرگمی می‌شوند. استناد به مقالات تخصصی در حوزه های علمی مختلف باید به نحوی انجام شود که سرقت علمی محسوب نشود. سرقت از مقالات علمی کاملا غیر اخلاقی می‌باشد اما برخی از نویسندگان به صورت ناخواسته مرتکب چنین اشتباهی می‌شوند و چون نحوه استناد به مقالات را بلد نیستند نمی‌توانند مصداق سرقت علمی را رعایت کنند. حتی کوچکترین جملات و عبارتهایی که از مقالات دیگر استفاده شده است می‌بایست با استناد نوشته شوند. سرقت علمی نه تنها موجب ریجکت مقاله می‌شود بلکه رسیدگی قانونی نیز ممکن است داشته باشد. بنابراین توجه به کیفیت مقالات ضروری می‌باشد و تشابهات علمی موجود در مقاله را نادیده نگیرید.

تصویر

داوران حساسیت بسیاری نسبت به سرقت علمی دارند بهتر است مقالات علمی قبل از اینکه به یک ژورنال سابمیت شوند میزان مشابهت علمی در آنها بررسی و رفع گردد. به بازنویسی مقالات تخصصی و رفع ایرادات محتوایی آنها که موجب رسایی و شیوایی کلام می‌گردد و جذابیت و تاثیر گذاری بیش از حد در محتوای مقاله دارد پارافریز نامیده می‌شود. پارافریز مقالات بسیار کاربردی می‌باشد و یک اقدام کاملا تخصصی می‌باشد که باید توسط یک فرد متخصص انجام شود که مهارت بالایی در حوزه تخصصی مقاله و شناخت آسیبهای وارد بر مقاله دارد. کارشناس باید آمادگی برای بازسازی و ویرایش محتوای مقاله با حفظ کیفیت تخصصی آنها را داشته باشد.

پارافریز چه کاربردی دارد؟

پارافریز مقالات کاربرد و اهمیت بسیار زیادی دارد و مقالات تخصصی باید کیفیت خوبی داشته باشند تا در ژورنالهای تخصصی پذیرفته و چاپ شوند. از دلایل اهمیت بسیار بالای پارافریز مقالات تخصصی می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • طرح ها و داده های خام را بهبود می‌دهد: برخی از ایده ها برای موضوع یک مقاله بی نظیرند اما متأسفانه مهارت کافی در نوشتن آن ها وجود ندارد. پس با سپردن ایده و طرح های تان به یک تیم حرفه ای بازنویسی مقاله می‌توانید یک مقاله کارشناسی شده تحویل بگیرید.
  • بروز رسانی محتوای قدیمی مقاله: برای نوشتن و تحقیق درباره یک موضوع و تبدیل آن به یک مقاله خوب باید زمان زیادی را صرف کنید. اگر مقاله ی شما درباره ی یک موضوعی باشد که امکان پیشرفت آن در آینده ی نزدیک وجود دارد پس مجبور به بروز رسانی اطلاعات‌تان می‌شوید. در بازنویسی و پارافریز مقاله این بروز رسانی به شکل تخصصی انجام می‌گیرد.
  • مقاله بازنویسی شده اهداف موتورهای جستجوی معروف: مقالات بازنویسی شده طبق استاندارد پیش می‌روند و با کلمات کلیدی و پرکاربرد غنی می‌شوند. بنابراین در صورتی که بخواهید مقاله تان را به کاربران اینترنت معرفی کنید نیاز دارید تا آن را بازنویسی و سپس منتشر نمایید. اینگونه نه تنها مقاله ای جامع آماده کرده اید بلکه بسیاری از کاربران اینترنتی نیز می‌توانند از مقاله شما به عنوان منبع استفاده کنند.
  • کاهش سرقت ادبی متن: بعضا نویسندگان در نوشتن مقالات یا متون علمی و تخصصی خود از منابع دیگر و آثار دیگران استفاده می‌کنند اما این استفاده هر چند اگر منابع به درستی وارد شده باشند توسط مجلات و دانشگاه ها تخلف محسوب شده و جرایمی در بر دارد. بسیاری از نویسندگان پس از بررسی سرقت ادبی مقاله خود، از پارافریز کردن برای برطرف کردن تشابه متنی یا سرقت ادبی مقاله خود استفاده می‌کنند. با بازنویسی صحیح، ضمن حفظ مفهوم و بدنه اصلی متن، میزان تشابه کاهش می‌یابد.
  • محتوای باکیفیت با استفاده از پارافریز و بازنویسی مقاله منظور از محتوای باکیفیت مقاله بازنویسی شده این است که حتی با تغییر جملات باز هم مقاله از رساندن مفهوم اصلی دور نشود و پیام اصلی مقاله را به خوبی به مخاطب منتقل کند. 

تصویر

نحوه پارافریز مقالات تخصصی

پارافریز مقالات علمی فقط باید توسط فردی انجام شود که هم مهارت بالایی در حوزه تخصصی مقاله داشته باشد و هم بتواند درک مفهومی از اصطلاحات تخصصی درج شده در متن مقاله را داشته باشد. پارافریز  یا بازنویسی مقالات می‌تواند توسط سه روش زیر انجام شود.

  • استفاده از کلمات مترادف و هم معنی برای بازنویسی و داشتن جمله جدید
  • تغییر ترتیب کلمات جمله برای بازنویسی و داشتن جمله جدید
  • ویرایش گرامری جملات 

خدمات موسسه پژوهش برتر

در موسسه پژوهش برتر کلیه خدمات پارافریز و رفع سرقت علمی از مقالات به صورت کاملا تضمینی و با بالاترین سطح کیفی انجام می‌شود. کلیه مقالات تخصصی به صورت تضمینی توسط کارشناس مجرب و متخصص چاپ می‌شوند و بیشترین سطح کیفی را دارا می‌باشند. در این موسسه پارافریز جز خدمات اصلی محسوب می‌گردد و بسیار با کیفیت انجام می‌شود. پارافریز مقالات تخصصی فارسی و انگلیسی به صورت تضمینی انجام می‌شوند. پارافریز مقالات تخصصی با پایین ترین هزینه و در کمترین زمان انجام می‌شوند و کاملا تضمینی و با کیفیت ارائه می‌گردند. پارافریز انجام شده توسط این موسسه به صورت تضمینی می‌باشد.

مطالب مرتبط با این موضوع

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
سلام واحترام ممنون از شما که سایت موسسه پژوهش برتر را انتخاب فرمودین . با کمال افنخار ، منتظر همکاری های آتی با شما فرهیخته گرامی هستیم . شکاری 09214572013 مسعودی 09911755943
بازدیدکننده
پرستو
3 سال پیش
من از خدمات شما استفاده کرده ام خیلی کیفیتتون خوب هست در مورد هزینه هم خیلی ارزونتر از سایر سایتها هستید

خدمات موسسه پژوهش برتر