ترجمه تخصصی

انتشار 21 فروردین 1397
مطالعه 2 دقیقه

پژوهش برتر: مقالات علمی، کتاب های دانشگاهی و تالیفی، متون تخصصی و ... همه و همه تنها در پژوهش برتر، توسط متخصصین با مدرک دکتری زبان انگلیسی با بهترین کیفیت ترجمه می شوند.

ترجمه تخصصی

مقالات علمی، یک متن معمولی یا دست نوشته نیست که با یک ترجمه معمولی بتوان آن را به جامعه علمی ارائه کرد. یک مقاله علمی باید خوب و عالی نوشته شده باشد. اطلاعات ارائه شده در بخش های مختلف یکپارچه باشد و دستورالعمل نگارش یک مقاله پژوهشی در آن رعایت شود. سپس توسط متخصصی در حوزه زبان انگلیسی به صورت حرفه ای ترجمه شود. ترجمه انگلیسی باید بگونه ای انجام شود که خوانندگان در فهم و برداشت مفاهیم ارائه شده با مشکل مواجه نشوند. مهم تر از خوانندگان، داورانی هستند که در مرحله اول مقاله شما را می خوانند. نگارش انگلیسی و شیوه ارائه مطالب بسیار مهم است و این نکته ای است که داوران به آن توجه دارند.

پیشنهاد ما این است که ترجمه مقالات خود را به پژوهش برتر بسپارید، زیرا مقالات علمی تنها در پژوهش برتر، توسط متخصص با مدرک دکتری زبان انگلیسی ترجمه می شوند. تمامی متخصصین ما سابقه پژوهشی دارند و این باعث گردیده مقالاتی که توسط آنها ترجمه می شود، دارای بالاترین کیفیت برای ارائه می باشند.

تجربه پژوهش برتر در ترجمه تخصصی متون

در طی چند سال فعالیت در زمینه ترجمه تخصصی و ویراستاری متون مختلف، با ضعف های مقالات پژوهشگران آشنا شدیم. در بسیاری از موارد مقالات فارسی‌ که به پژوهش برتر ارسال می گردد، دارای ضعف های بسیاری در متن اولیه (متن فارسی) است. نویسنده در ارائه مطالب به زبان مادری (فارسی) نیز مشکل دارد و حال می خواهد متن ضعیف خود را به انگلیسی نیز برگرداند و به مجلات تخصصی انگلیسی زبان بفرستد. در اینگونه موارد ما راهنما خواهیم بود و تمامی تصحیحات لازم در پژوهش برتر قابل انجام است.

به عنوان مثال پاراگراف زیر بخشی از مقدمه‌ی مقاله ای علمی است که جهت ترجمه و ویرایش تخصصی به پژوهش برتر سپرده شده است. نویسنده می خواهد این مقاله را به مجله  ISI ایمپکت دار اروپایی ارسال نماید. متن مقاله دارای ایرادات بسیاری است اما یک مورد جهت توضیح بیشتر ارائه می گردد. متن انتخاب شده‌ی زیر به صورت علمی/آکادمیک نوشته نشده است. مواردی که با رنگ قرمز مشخص شده است، از لحاظ گرامری و مطالبی که  به رنگ آبی مشخص شده است از لحاظ جمله بندی اشتباه هستند و بایستی تصحیح شوند.

پاراگراف بالا توسط متخصصین ویرایش متون اینگلیسی ویرایش شده است که متن زیر نتیجه ویرایش این پاراگراف است.

آنچه که در بالا توضیح داده شد، فقط یکی از ایرادات مقالات ارسال شده به پژوهش برتر بود. در بخش آموزش وب سایت پژوهش برتر در خصوص نحوه نگارش مقاله، ترجمه و ویراستاری متون مطالب آموزنده خوبی قرار داده شده است، خواندن این مطالب را به شما توصیه می شود.

درصورتیکه می خواهید ترجمه‌ی مقاله‌ی خود را به پژوهش برتر بسپارید، ابتدا اطلاعات ارائه شده در وب سایت را مطالعه نمایید و یا با کارشناسان موسسه پژوهش برتر تماس بگیرید. سپس:

گام اول: ارسال مقاله در فرمت فایل وورد (doc or docx) به ایمیل موسسه پژوهش برتر p.bartar100@gmail.com
گام دوم: درخواست شما بررسی می شود.
گام سوم: براساس نوع درخواست پیش فاکتور خدمات صادر می گردد. پیش فاکتور شامل هزینه انجام ترجمه و تاریخ تحویل است.
گام چهارم: واریز هزینه ترجمه(بصورت کامل) بحساب بانکی موسسه
گام پنجم: تایید واریز مبلغ از سوی موسسه پژوهش برتر و اعلام شروع ترجمه.
گام ششم: مقاله‌ی ترجمه شده در مهلت و تاریخ تعیین شده تحویل شما داده خواهد شد.

توضیحات بیشتر:

در تمامی مکاتباتی که با موسسه پژوهش دارید، اطلاعات تماس خود را در ایمیل ذکر نمایید.
کلیه ایمیل های دریافتی در مدت 24 تا 48 ساعت پاسخ داده می شود. (تنها در صورت گذشت 72 ساعت از ارسال ایمیل، مجاز به تکرار درخواست خود می باشید.)
درصورتیکه نیاز به دریافت پاسخ فوری دارید، در عنوان ایمیل از عبارت "نیاز به پاسخ فوری" استفاده نمایید.
هزینه ترجمه مقالات علمی در ابتدا و قبل از ترجمه دریافت می گردد.
هزینه ترجمه به ازای هر کلمه محاسبه می شود.
بررسی هزینه ترجمه توسط متخصص زبان انگلیسی و طی 2 ساعت انجام می شود.
در دانشیار بیش از 20 متخصص وظیفه ترجمه مقالات علمی را برعهده دارند. 
در دانشیار مقالات علمی به صورت تضمینی ترجمه می شوند.
مقالاتی که توسط دانشیار ترجمه می شود به ویرایش انگلیسی نیاز ندارد.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
با سلام و عرض ادب فرهیخته ی گرامی برای کسب اطلاعات دقیق در این خصوص لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید : مسعودی : 09911755943 isipaper100@gmail.com شکاری : 09214572013 p.bartar100@gmail.com
بازدیدکننده
محمد تاج الدینی
3 سال پیش
سلام من مقاله ای در حوزه زیست شناسی نگارش کرده ام برای ترجمه تخصصی با کیفیت طلایی چطور میتونم از خدمات موسسه شما بهره مند شوم.

خدمات موسسه پژوهش برتر