چاپ فوری مقالات علمی پژوهشی

انتشار 26 شهریور 1398
مطالعه 4 دقیقه

چاپ فوری مقاله در ژورنالهای معتبر مزایای بسیاری دارد. می‌توانید برای چاپ مقالات خود در تمامی رشته ها از خدمات موسسه پژوهش برتر استفاده کنید. چاپ مقاله در این موسسه در تمامی ژورنالها به صورت فوری و تضمینی می‌باشد.

چاپ فوری مقالات علمی پژوهشی

مقاله علمی پژوهشی

انجام تحقیقات گسترده در حوزه خاص باید نهایتا منجربه نگارش یک مقاله شود. مقالات اغلب به عنوان یک اثر علمی نویسنده شناخته می‌شوند که نویسنده ماهها و سالهای عمرش را گذاشته تا به این اطلاعات دست یابد. مقالاتی که به این صورت نگارش شده باشند و حاصل دسترنج فردی خود نویسنده باشند مقالات علمی پژوهشی گفته می‌شود. مقالاتی که پایه و اساس آنها نوآوری باشد و حاصل ایده های خود پژوهشگر باشد مقاله عملی پژوهشی می‌باشد اما برخی دیگر از مقالات وجود دارند که ایده اصلی آنها از خود نویسنده نمی‌باشد و در پی تحقیقات گذشته نوشته شده اند. مقالات علمی پژوهشی از اصالت و ابداع برخوردار هستند. ایده اصلی و تمامی محتوای مقاله حاصل تحقیقات یک نویسنده می‌باشد.

مزایای چاپ مقاله علمی پژوهشی

مقاله علمی پژوهشی چون حاصل تلاش و دسترنج خود دانشجویان می‌باشد امتیاز بسیار زیادی دارد و دانشجویان می‌توانند با ارائه این مقالات در ژورنالهای معتبر امتیازات زیادی کسب کنند. از جمله مهمترین امتیازاتی که به نویسندگان مقالات تعلق می‌گیرد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • افزایش رتبه علمی 
 • افزایش حقوق و مزایای شغلی
 • امکان عضویت در بنیاد ملی نخبگان
 • شناخته شدن به عنوان متخصص و صاحب نظر در موضوع
 • امکان گرفتن پروژه های تحقیقاتی با درآمدهایی بسیار بالا
 • پذیرش راحت تر در مقطع دکتری
 • گرفتن بورس تحصیلی از دانشگاه های معتبر بین المللی در سراسر جهان
 • استخدام راحت تر در کلیه ادارات و سایر مراکز دولتی و خصوصی
 • پذیرفته شدن بسیار راحت تر به عنوان عضو هیات علمی در دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی
 • امکان ادامه تحصیل در مقطع، رشته و دانشگاه دلخواه در تمامی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی بدون آزمون ورودی
 • امکان عضویت در بنیاد ملی نخبگان
 • شناخته شدن به عنوان متخصص و صاحب نظر در موضوع

 

تصویر

مراحل چاپ مقاله علمی پژوهشی

چاپ مقاله علمی پژوهشی در ژورنالهای معتبر داخلی و خارجی به ترتیب زیر می‌باشد:

ترجمه تخصصی: مقاله علمی پژوهشی را اگر تصمیم دارید به ژورنالهای خارجی سابمیت کنید, بهتر است قبل از هر چیز ترجمه کنید. ترجمه تخصصی مقالات تخصصی در تمامی حوزه ها باید به متخصص همان رشته واگذار شود. داوران حساسیت بسیار زیادی در کیفیت ترجمه تخصصی مقالات دارند. بهتر است مقاله ترجمه شده کیفیت بالایی داشته باشد تا در این ژورنالها پذیرفته شود.

رفع سرقت ادبی مقاله: حتی اگر مقاله ای را با کیفیت بسیار تخصصی نگارش کرده اید بهتر است که آنرا پارافریز یا رفع سرقت ادبی کنید. مقالاتی که در آنها به صورت عمدی یا سهوی سرقت ادبی مشاهده شود حتما ریجکت خواهند شد. 

اعتبار سنجی و انتخاب ژورنال مناسب: مجلات فقط مقالاتی را پذیرش می‌کنند که در اسکوپ مشخصی باشند. همچنین هر مجله از لحاظ سطح اعتبار با مجلات دیگر متفاوت است و باید مقاله را اعتبار سنجی کنید و مناسبترین مقاله را معرفی کنید.

فرمت‌بندی مقاله: ژورنالها مقالات را فقط در فرمت مشخصی پذیرش می‌کنند و اگر مقاله ای خارج از این حوزه و چهارچوب نوشته شود حتما ریجکت می‌شود. یک مرحله مهم و حتمی قبل از سابمیت مقاله تبدیل فرمت است.

سابمیت مقاله: مقاله باید بعد از طی مراحل فوق به ژورنال مورد نظر سابمیت شود تا به بخش های داوری ارسال شود. نحوه سابمیت مقاله به مجلات متفاوت است و اصولا در قسمت راهنمای هر مجله نوشته می‌شود. برای سابمیت مقالات به مجله مورد نظرتان می‌توانید از مشاورین و کارشناسان متخصص کمک بگیرید. 

داوری مقاله: شدت سختگیری و مدت زمان داوری مجلات کاملا بستگی به کیفیت مجله ای که انتخاب کرده اید دارد. برخی از ژورنالها داوری بسیار سختگیرانه ای دارند. اما برخی دیگر از ژورنالها هم داوری کوتاه تری دارند و هم شدت سختگیری داوران بسیار پایین است.

اکسپت فوری و تضمینی مقاله

همانطور که می‌دانید زمان پذیرش و چاپ یک مقاله در ژورنال معتبر کاملا بستگی به زمان داوری دارد. پروسه داوری هرچقدر طولانی تر باشد واضح است که مقاله مدت زمان بیشتری در انتظار خواهد بود. اما اگر نتیجه داوری سریعتر مشخص شود مقاله در سریعترین زمان ممکن پذیرفته خواهد شد. نتیجه کاملا وابسته به زمان داوری می‌باشد. پذیرش تضمینی مقاله نیز کاملا وابسته به کیفیت مجله می‌باشد. برخی از ژورنالها مقاله را به صورت تضمینی پذیرش می‌کنند اما برخی دیگر پذیرش تضمینی ندارند و همه چیز وابسته به نظر داوران می‌باشد. برخی از ژورنالهایی که دارای ایمپکت فکتور بالایی هستند به هیچ عنوان مقالات را به صورت تضمینی پذیرش نمی‌کنند. اما برخی دیگر از ژورنالها پذیرش کاملا به صورت تضمینی می‌باشد. برای اینکه روند داوری هر چه سریعتر  اتفاق بیفتد و نتیجه پذیرش مشخص شود لازم است تغییراتی در ساختار مجلات به وجود آورید تا بیشتر مورد توجه داوران قرار بگیرد و سریعتر پذیرفته شود.

خدمات موسسه پژوهش برتر

موسسه پژوهش برتر برای پذیرش و چاپ تضمینی مقالات شما عزیزان در ژورنالهای معتبر آماده ارائه خدمات می‌باشد. کارشناسان ما در این موسسه برای اینکه مقالات زمان کمتری را در مرحله داوری منتظر نباشند و هر چه سریعتر نتیجه نهایی ارائه شود متد های بسیاری در نظر دارند. می‌توانید سفارش خود را در این ژورنالها ثبت نمایید تا کارشناسان ما هر چه سریعتر روال کار را شروع کنند و مقاله را هر چه سریعتر به بخش چاپ ارسال کنند. ما به صورت کاملا تضمینی تا زمان اخذ نامه پذیرش همراه شما خواهیم بود

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
7 روز پیش
سلام وقت بخیر در خدمتتان هستیم و مجلات مرتبط حضورتان معرفی می نماییم . هر کدام را تایید فرمایید برای پذیرش و چاپ اقدام می شود .
بازدیدکننده
محمد مدرسی
1 هفته پیش
چاپ مقاله برای دفاع دکتری
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
4 هفته پیش
سلام و احترام در خدمتتان هستیم و اقدامات لازم را انجام می دهیم و برای مجلات مرتبط اقدام می نماییم . اما مجلات زمان داوری طولانی دارند و نمی توان در بازه دو هفته از مجله ای انتظار پذیرش داشت. مگر اینکه کنفرانس و همایش باشد .
بازدیدکننده
اناهیتا محمدی
4 هفته پیش
من يه مقاله دارم ميخوام ژورنالي شه واسه درس ٣ واحدي ميخوام كه نمرم رد بشه ٢ هفته هم بيشتر وقت ندارم شما ميتونيد انجام بديد؟
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
2 ماه پیش
سلام و ادب مجلات علمی پژوهشی داخلی بازه زمانی داوری یک تا سه ماه چهار ماه رو دارند . و گاها طولانی تر هم می شود . بستگی دارد که تعداد مقالات در نوبت داوری چقدر باشد.
بازدیدکننده
علی
2 ماه پیش
چاپ مقاله علمی پژوهشی مدیریتی چقدر زمان و هزینه دارد
بازدیدکننده
مسعود
3 ماه پیش
با سلام جهت انتشار سریع مقاله نیاز به ارائه طریق می باشد . سپاسگزارم
بازدیدکننده
منیژه رضائی
3 ماه پیش
سلام وقت بخیر من 5ماه بیشتر فرصت ندارم برای ثبت وپذیرش مقاله (داخلی یا خارجی) تا نمره پایانامه ام کامل بشه لطفا من را راهنمایی کنید 1401/6/28 دفاع انجام دادم مقاله من علمی پژوهشی و چندین ماه روی پروژه ام کار کردم ومقاله من از نوع کمی میباشد. لطفا من را راهنمائی بفرمایید. سپاسگزارم
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
3 ماه پیش
سلام وقت بخیر در خدمتتان هستیم و می توانیم از پایان نامه تان استخراج مقاله را انجام دهیم و برای مجلات اقدام نماییم . ایا مقاله یا پایان نامه دارید ؟ برای اپلای خارج کشور بلک لیست داخلی معنی ندارد و بلک لیست برای دانشگاه های داخلی می باشد.
بازدیدکننده
شهاب
3 ماه پیش
سلام وقت یخیر من فارغ‌التحصیل نفت در مقطع کارشناسی هستم و اینکه دنبال یه مقاله علمی پژوهشی داخلی هستم برای اپلای.موسسه شما میتونه کمک کنه و اینکه این مقالات تو لیست سیاه میره یا خیر
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
5 ماه پیش
سلام و احترام و تشکر از انتخاب موسسه پژوهش برتر در خدمتتان هستیم و می توانیم مجلات مرتبط خدمتتان معرفی نماییم تا بررسی و انتخاب فرمایید هر کدام مورد تایید بود برای فرمت بندی و سابمیت و پیگیری ها اقدام می شود . این مجلات مقداری سخت گیرند و باید محتوای مقاله ارسالی مورد تایید داوری نشریه واقع شود تا پذیرش شود . و بعد از داوری محتوایی نتیجه مشخص می شود . لطفا از طریق زیر با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید تا خدمتتان مجلات رو معرفی و راهنمایی های لازم را انجام دهند . ممنونم . p.bartar100@gmail.com 09214572013 تماس و واتساپ
بازدیدکننده
فاطمه حاجی زاده
5 ماه پیش
چاپ تضمینی‌علمی‌پژوهش
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
7 ماه پیش
سلام وقت بخیر و تشکر از انتخاب موسسه پژوهش برتر در خدمتتان هستیم و اقدامات لازم را انجام می دهیم . لطفا رشته و گرایش و عنوان و چکیده رو ارسال فرمایید تا بررسی و خدمتتان مجلات مرتبط معرفی شوند . هر کدام مورد تایید بود اقدام می نماییم . ممنونم .
بازدیدکننده
فاطمه حاجی زاده
7 ماه پیش
چاپ‌مقاله علمی‌ پژوهشی
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
8 ماه پیش
سلام وقت بخیر و تشکر از انتخاب موسسه پژوهش برتر در خدمتتان هستیم . لطفا با پشتیبانی موسسه پژوهش برتر تماس حاصل فرمایید تا اقدامات و راهنمایی هایی لازم انجام پذیرد . سپاس 09214572013 تماس و واتساپ
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
8 ماه پیش
سلام وقت بخیر در خدمتتان هستیم و اقدامات لازم را انجام می دهیم و مجلات مرتبط را خدمتتان معرفی می نماییم . مجلات علمی پژوهشی داخلی چون تعداد مقالات دریافتیشون زیاد هست زمان داوریشون مقداری طولانی خواهد بود .
بازدیدکننده
سینا
8 ماه پیش
سلام ببخشید بنده مدرک دکتری رشته زبان و ادبیات فارسی را دارم و نیاز به چاپ بسیار سریع مقاله در یک مجله علمی - پژوهشی دارم. امکان دارد رهنمایی بفرمایید که چه مجلاتی این امکان را دارند؟
بازدیدکننده
مشتاقی
8 ماه پیش
سلام جهت چاپ مقاله سوالاتی داشتم
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
8 ماه پیش
سلام وقت بخیر مجلات علمی پژوهشی وزارتین معمولا رایگانند و هزینه ندارند و تنها کارمزد موسسه بابت فرمت بندی و سابمیت و پیگیری ها دریافت می شود
بازدیدکننده
لیلا اجرتی
8 ماه پیش
سلام هزینه چاپ مقاله علمی پژوهشی به صورت تضمینی چقدر است
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
1 سال پیش
سلام و احترام در خدمتتان هستیم و اقدامات لازم را انجام میدهیم . این مجلات زمان داویر طولانی مدت دارند حداقل بازه زمانی یک تا سه ماه چهار ماه رو در نظر داشته باشید و همچنین لطفا از طریق راه های زیر با کارشناس موسسه در ارتباط باشید تا راهنمایی های لازم انجام پذیرد . ممنونم . 09214572013 p.bartar100@gmail.com
بازدیدکننده
دلیر
1 سال پیش
با سلام، بنده دانشجوی دکتری رشته ادیان و عرفان هستم که نیاز به پذیرش فوری مقاله در یکی از مجلات علمی پژوهشی داخل در حوزه ادبیات عرفانی و یا عرفان می باشم. لطفا برای انجام این فرایند راهنمایی بفرمایید. با سپاس دلیر
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
2 سال پیش
با سلام فرهیخته ی گرامی لطفا مواردی را که اینجا ارسال فرمودید را برای کارشناس موسسه ارسال نمایید تا لیست مجلات تقدیمتان گرددو راهنمایی های لازم صورت گیرد . 09911755943 پوباقر 09214572013 شکاری
بازدیدکننده
ناشناس
2 سال پیش
سلام بنده واسه دفاع دکتری دانشگاه ازاد قزوین در رشته کارافرینی با گرایش توسعه نیازمند اکسپت فوری مقاله تحت عنوان شناسایی ورتبه بندی عوامل موثر بر بین الملل سازی کسب وکارهای خدماتی مناطق مرزی کشور در صنعت توریسم درمانی
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
2 سال پیش
سلام فرهیخته گرامی ضمن تشکر بله در خدمتتان هستیم . لطفا اطلاعات مربوط به رشته و گرایش و عنوان و چکیده را ارسال فرمایید تا لیست مجلات مرتبط حضورتان اسرال گردد و برای اکسپت و چاپ اقدام شود . شکاری 09214572013-04133376501 پورباقر 09911755943
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
2 سال پیش
سلام وقت بخیر و تشکر از حسن نوجهتان به موسسه پژوهش برتر صمیمانه در خدمتتان هستیم . لطفا از طریق زیر با کارشناسان در ارتباط باشید تا حضورتان راهنمایی های لازم را انجام دهند . شکاری 09214572013-04133376501 پورباقر 09911755943
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
2 سال پیش
سلام و احترام صمیمانه در خدمتتان هستیم لطفا از طریق زیر با کارشناسان مدر ارتباط باشید تا راهنمایی های لازم انجام پذیرد . شکاری 09214572013-04133376501 پورباقر09911755943
بازدیدکننده
ناشناس
2 سال پیش
عرض سلام و خسته نباشید. لطفا جهت ویرایش و چاپ مقاله رشته علوم سیاسی در مجلات علمی پژوهشی داخل راهنمایی بفرمایید.
بازدیدکننده
مریم
2 سال پیش
سلام میخواستم بدونم امکان چاپ مقاله در مجله isi هست حتی بدون ایمپکت من مقاله دومم ریجکت خورده و متاسفانه نمیتوانم فارغ التحصیل شم البته جوابه یکی از داورها این بوده که کارم ایده جدیدی نیست واقعا میتوانید ما را کمک کنید.
بازدیدکننده
ناشناس
2 سال پیش
با سلام و احترام کارشناس ارشد عمران هستم گژئوتکنیک مقاله ای دارم برای چاپ .
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
2 سال پیش
ممنون و سپاس از اینکه سایت پژوهش برتر را انتخاب فرمودین .بله در خدمتتان هستیم . لطفا از طریق راه های ارتباطی زیر با کارشناسان موسسه پژوهش برتر در ارتباط باشید تا راهنمایی های لازم انجام و لیست مجلات همراه با شرایط و هزینه ها حضورتان معرفی گردد . راه های ارتباطی : شکاری 04133376501-09214572013 P.Bartar100@Gmail.Com پورباقر09911755943 Isipaper100@Gmail.Com
بازدیدکننده
ناشناس
2 سال پیش
سلام وقت بخیر . من دانشجوی دکترای مدیریت بازرگانی - بازاریابی هستم . میخوام توی مجله علمی - پژوهشی داخلی مورد تایید وزارت علوم چاپ کنم . هزینه و زمانش را میشه لطفا بهم اعلام کنید . ممنون
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
سلام و احترام و تشکر از حسن توجهی که به موسسه پژوهش برتر دارید بله در خدمت هستیم و می توانیم مجلات مرتبط با رشته و گرایشتون رو معرفی نماییم و جهت فرمت بندی و سابمیت و پیگیری ها اقدام نماییم . لطفا جهت دریافت لیست مجلات و اطلاع از هزینه و شرایط مجلات با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید تا راهنمایی های لازم انجام پذیرد . شکاری 09214572013 p.bartar100@gmail.com مسعودی 09911755943 isipaper100@gmail.com
بازدیدکننده
مهرنوش
3 سال پیش
سلام. روز بخیر من دانشجوی دکتری اموزش ریاضی هستم و میخواستم مقاله ای در یک مجله jcrچاپ کنم. لطفا هزینه بفرمائید. ممنونم
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
با سلام واحترام در خصوص ویرایش و اخذ پذیرش مقاله ی شما در مجلات معتبر صمیمانه در خدمتتان خواهیم بود . برای کسب راهنمایی های بیشتر لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید : مسعودی : 09911755943 isipaper100@gmail.com شکاری : 09214572013 p.bartar100@gmail.com
بازدیدکننده
محمدعلی
3 سال پیش
ویرایش مقاله و اخذ مجوز پذیرش جهت دفاع از رساله تا مرداد 99
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
با سلام و احترام پذیرش مقالات علمی پژوهشی داخلی بستگی به نوع مجله و رشته دارد . جهت دریافت اطلاعات مجلاتی که پذیرش بالایی دارند لطفا با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید : شکاری 09214572013 p.bartar100@gmail.com مسعودی 09911755943 isipaper100@gmail.com
بازدیدکننده
کرباسی
3 سال پیش
سلام خسته نباشید چرا اشاره ای نکرده اید که در چه موضوعاتی پذیرش مقاله علمی پژوهشی دارین؟

خدمات موسسه پژوهش برتر