چاپ فوری و تضمینی مقاله

انتشار 11 مهر 1398
مطالعه 4 دقیقه

گاهی نویسندگان مقالات به علت کمبود زمان از کیفیت مجله و نحوه چاپ مقاله چشم پوشی می‌کنند و تنها نیاز به چاپ فوری مقاله دارند که بتوانند هر چه سریعتر و در اسرع وقت مقاله را به ژورنال مورد نظر سابمیت کنند تا چاپ شود.

چاپ فوری و تضمینی مقاله

چاپ مقاله 

مقاله نویسی نیاز به مهارت و استعداد بسیار بالایی دارد. باید نویسنده مقاله ابتدا یک ایده کاملا ناب و جدید داشته باشد و بتواند نویسندگی مقاله را آغاز کند. با توجه به تخصصی شدن تمامی حوزه های علمی و با توجه به افزایش توجه و اهمیت به امتیازات پژوهشی گرایش و تمایل افراد به چاپ مقاله در ژورنالهای تخصصی و معتبر افزایش یافته و دائما در همین موضوع در حال رقابت هستند. مجلات نحوه پذیرش متفاوتی دارند و زمان داوری و پذیرش مقاله در هر یک کاملا متفاوت می‌باشد و بستگی به کیفیت ژورنالها دارد. برخی از ژورنالها داخلی می‌باشند و برخی دیگر خارجی هستند اعتبار هر دونوع از ژورنالها یکسان می‌باشد و تفاوتی ندارند. اما نحوه چاپ تقریبا متفاوت می‌باشد. در حالت کلی برای چاپ مقاله در تمامی ژورنالها باید قواعد و اصول یکسانی را رعایت فرمایید. 

همان طور که مستحضر هستید زمان چاپ مقاله در ژورنالهای معتبر کاملا وابسته به مرحله داوری می‍‌‌‌باشد و زمان داوری در هر ژورنال کاملا بستگی به کیفیت ژورنال دارد و اینکه چه تعداد مقاله به ژورنال سابمیت می‌شوند و چه تعدادی پذیرفته و چاپ می‌شوند. چنانچه می‌خواهید مقاله را به صورت فوری در ژورنالهای معتبر چاپ کنید باید اصول خاصی را رعایت کنید و ژورنالی را انتخاب کنید که داوری کوتاه تری داشته باشد. 

فرآیند چاپ مقاله در مجلات معتبر 

جهت چاپ مقاله در ژورنالهای معتبر باید اصول و قواعد خاصی را رعایت فرمایید مراحل چاپ مقاله در تمامی ژورنالها به ترتیب زیر می‌باشد و فقط در زمان داوری و پذیرش با هم تفاوت دارند.

چاپ فوری مقاله در مجلات معتبر 

همانطور که مطالعه فرمودید روند کار یکسان می‌باشد و تفاوت فقط در روند داوری می‌باشد باید سعی کنید از نکات کلیدی و مهمی کمک بگیرید که موجب تسریع در روند داوری شوند. از جمله نکاتی که می‌توانید مد نظر داشته باشید می‌توان به عنوان تخصصی و علمی مقاله اشاره کرد که تاثیر بسیار بالایی در پذیرش مقاله دارد. هرچقدر عنوان مقاله جذاب و جدید باشد بیشتر قابل توجه داوران قرار می‌گیرد همچنین محتوای علمی و تخصصی نیز بسیار مهم میباشد و باید عنوان بسیار نزدیک به محتوای مقاله باشد. کیفیت بالای محتوای مقاله و عنوان جذاب مقاله کمک زیادی به پذیرش مقاله دارد. همچنین چنانچه نیازمند پذیرش فوری می‌باشد باید ژورنالهایی را انتخاب کنید که داوری سریعتری دارند و مقاله را با سرعت بیشتری پذیرش می‌کنند. نگارش کاورلتر نیز تاثیر به سرایی در سرعت داوری دارد. ممکن است این سوال در ذهنتان باشد که چگونه می‌توان از زمان داوری مجلات باخبر شد؟ برای اطلاع از زمان داوری هر ژورنال و نحوه سابمیت مقاله به ژورنالهای مختلف می‌توانید از طریق موسسات معتبر که در این زمینه فعالیت دارند همکاری بخواهید.

خدمات موسسه پژوهش برتر

موسسه پژوهش برتر با توجه به سابقه همکاری بسیار زیادی که با ژورنالهای تخصصی و معتبر دارد با نحوه داوری مجلات و زمان پذیرش آشنایی بیشتری دارند و بهتر می‌توانند شما را در این مسیر راهنمایی کنند. 

همچنین کلیه خدمات لازم برای سابمیت و چاپ مقاله در ژورنالهای معتبر در این موسسه انجام می‌شود می‌توانید توسط راههای ارتباطی آنلاین با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید و مقاله خود را تحویل دهید تا تغییرات و ویرایشات لازم اعمال گردد.

کارشناسان موسسه در این مجموعه تغییرت مورد نیاز در عنوان و محتوای مقاله (تحت نظر و با اطلاع نویسنده) انجام می‌دهند تا مقاله کیفیت بیشتری داشته باشد. کیفیت محتوای مقاله و ترجمه نیز تاثیر به خصوصی در نظر داوران دارند. آنها به دنبال مطالعه عناوین و محتوای ناب و با کیفیت می‌باشند و مقالاتی که این ویژگی ها را نداشته باشد از دیدگاه آنان بی کیفیت محسوب می‌گردد.

برای انتخاب ژورنال لازمم است که مقاله در اسکوپ مجله باشد و سطح کیفی مقاله منطبق با مجله باشد. همچنین زمان داوری نیز معیاری است که در پذیرش فوری مقاله تاثیر زیادی دارد. کارشناسان موسسه پژوهش برتر با زمان و نحوه داوری در هر ژورنال کاملا آشنا هستند. از همین جهت می‌توانند مناسبترین مقاله را به شما پیشنهاد کنند. کلیه خدمات در این مجموعه به صورت تضمینی می‌باشد. در این مجموعه می‌توانید با کمترین هزینه و به صورت صد در صد تضمینی مقاله خود را در ژورنالهای دلخواهتان سابمیت کنید. البته از خدمات معرفی ژورنالها نیز می‌توانید استفاده کنید. کارشناسان ما می‌توانند تنها در زمینه معرفی ژورنالهای تخصصی با مدت زمان داوری بسیار کوتاه و متناسب با اسکوپ مقاله و سطح کیفی معرفی کنند. ارائه تمامی خدمات به صورت آنلاین می‌باشد.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
2 سال پیش
سلام واحترام فرهیخته گرامی احتراما ضمن تشکر از حسن توجهتان به موسسه پژ.وهش برتر هزینه مجلات با توجه به کارمزی که مجلات دارند متفاوت هست و نمی توان قیمت یکسان اعلام کرد . لطفا با کارشناسان در ارتباط باشید تا اطلاعات مجلات رو خدمتتان ارسال نمایند . همچنین در مورد سوال دوم هم بله استخراج مقاله از رسال انجام می دهیم . کافی هست فایل پایان نامه یا رساله رو ارسال فرمایید تا محقق بررسی و موضوع مقاله خدمتتان پیشنهاد شود . و بعد از تایید برای استخراج اقدام شود . راه های ارتباطی شکاری 09214572013-04133376501 پورباقر 09911755943
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
سلام و عرض ادب فرهیخته ی گرامی ، ما در خصوص ترجمه ی تخصصی و ویرایش زبانی در خدمتتان خواهیم بود و مدت زمان و هزینه ی آن هم بستگی به سطح و حجم مقاله ی شما خواهد داشت . شما لطفا مقاله ی خود را برای بررسی به کارشناسان ما ارسال بفرمایید تا بررسی و نتیجه خدمتتان اعلام شود . راههای ارتباطی با کارشناسان : مسعودی : 09911755943 isipaper100@gmail.com شکاری : 09214572013 p.bartar100@gmail.com
بازدیدکننده
تابنده
3 سال پیش
فوری مثلا چقدر زمان میبره برای ژورنالهای isi چاپ تضمینی و فوری انجام میدین؟ مقاله در حوزه نرم افزار هستش میخوام توی ژورنالهای isi چاپ کنم چقدر باید زمان در نظر داشته باشم؟ و اینکه مقاله نه ویرایش شده و نه ترجمه اون بخش ها رو هم باید خودتون انجام بدین زمان دقیق رو لطفا اطلاع بدین؟

خدمات موسسه پژوهش برتر