چاپ تضمینی مقاله

انتشار 26 آذر 1398
مطالعه 6 دقیقه

با توجه به افزایش هزینه های ترجمه و ویرایش تخصصی مقالات و افزایش هزینه سابمیت مقاله به ژورنالهای تخصصی نویسندگان سعی دارند از خدمات تضمینی چاپ مقاله استفاده کنند. چاپ مقاله در ژورنالهای تخصصی و بین المللی به صورت تضمینی انجام می‌شود.

چاپ تضمینی مقاله

مقالات علمی

علم زمانی در دنیا پیشرفت می‌کند و به بالاترین سطح خود می‌رسد که در دنیا در حال انتشار و تبادل باشد و محققین و نویسندگان بزرگ در هر نقطه دنیا برای گسترش سطح علمی و اطلاعات خود تمایل به مطالعه مقالات ارائه شده در سطح دنیا دارند. مقالاتی که در سطح دنیا ارائه می‌شوند و دارای محتوا و مطالب جدید و تخصصی می‌باشند اصلی‌ترین راه برای پیشرفت می‌باشند که خوشبختانه امروزه با گسترش ارتباطات دسترسی به مقالات علمی و تخصصی به مراتب ساده تر شده است و همه محققین به سادگی می‌توانند با ثبت رسمی مقالات خود در ژورنالهای معتبر و تخصصی حاصل تحقیقات خود را در دنیا منتشر کنند و در اختیار تمام مردم دنیا قرار دهند. ژورنالهای تخصصی به عنوان منبع استنادی رسمی در دنیا شناخته می‌شوند و همه محققین و پژوهشگران می‌توانند برای تکمیل تحقیقات خود از مطالب و آثار درج شده در مقالات رسمی جهان استفاده کنند. ژورنال ها آثار علمی و مقالات تخصصی جهان را به صورت دسته‌بندی شده بر اساس تاریخ انتشار و موضوع انجام می‌دهند. 

تصویر

ژورنالها چندین سال است که در حوزه های تخصصی مختلف مقالات و اسناد رسمی را از سراسر جهان گردآوری و منتشر می‌کنند. پایگاههای رسمی هر ژورنال به عنوان منبع ثبت جهانی و انتشار مقالات علمی در دنیا شناخته می‌شوند و از این جهت بسیار حائز اهمیت می‌باشند مقاله نویسی در سراسر دنیا یک اقدام علمی و فرهنگی بسیار مثبت و سازنده می‌باشد که نویسندگان از این طریق می‌توانند مزایای پژوهشی بسیار زیادی را کسب نمایند. امتیازات پژوهشی کاربرد بسیار زیادی در رزومه نویسندگان دارند. نگارش و چاپ مقاله ممکن است با انگیزه های بسیاری دنبال شود و نویسندگان با انگیزه‌های متفاوتی می‌توانند این هدف را دنبال کنند اما اصلی‌ترین هدف از دیدگاه اغلب نویسندگان تقویت رزومه می‌باشد. مقالات از لحاظ سطح کیفی و حوزه تخصصی با یکدیگر متفاوت می‌باشند و از این لحاظ باید در ژورنالهای متفاوتی انتشار یابند. کیفت ژورنال می‌بایست بر حسب سطح کیفی مقاله تعیین شود.

نگارش مقاله

مقالات ساختار نگارشی یکسانی دارند و در هر زمینه‌ای که می‌خواهید مقاله بنویسد باید طبق این قاعده و چهارچوب معین پیش بروید. نویسنده‌ای که قصد شروع به نگارش مقاله دارد می‌بایست قبل از هر چیز یک عنوان تخصصی و جذاب در نظر بگیرد و در رابطه با موضوع شروع به تحقیق و پژوهش کند. مقالات انواع متفاوتی دارند که رایج ترین انواع مقالات می‌توان به مقالات مروری, مقالات علمی ترویجی, مقالات علمی پژوهشی, مقالات کنفرانسی اشاره کرد. بیشترین امتیازات پژوهشی متعلق به مقالات علمی پژوهشی می‌باشد که هم امتیاز بسیار بالایی دارند و هم بسیار تخصصی می‌باشند. اما قالب و چهارچوب مقاله تفاوتی ندارد و همه مقالات قاعده و چهارچوب یکسانی دارند. چهارچوب مقالات تخصصی به ترتیب زیر می‌باشد:

تصویر

 • عنوان
 • نام نویسنده یا نویسندگان
 • اطلاعات تماس
 • چکیده
 • واژگان کلیدی
 • مقدمه
 • مبانی نظری تحقیق
 • روش تحقیق
 • یافته های تحقیق
 • بحث و نتیجه گیری
 • فهرست منابع

تعداد واژه‌ها و دستور العمل نگارش هر بخش در مقالات مختلف متفاوت می‌باشد و با توجه به کیفیت آن تعیین می‌گردد. اما در مقالات علمی پژوهشی بهتر است عنوان ناب و جدید باشد و در برگیرنده کلمات کلیدی باشد تعداد کلمات آن محدود و مشخص باشد. بنابراین نحوه نگارش هر بخش با بخش‌های دیگر تفاوت زیادی دارد. بعد از تکمیل بخش های نگارشی مقاله باید مراحل چاپ مقاله را آغاز نمایید. عملکرد صحیح و دقیق در مراحل نگارش و چاپ مقاله بسیار حائز اهمیت می‌باشد و تاثیر به سزایی در اخذ پذیرش سریع مقاله دارد. سعی کنید اگر برای بار اول می‌خواهید مقاله چاپ کنید برای فرآیند چاپ آن از اساتید و یا همکارانتان که قبلا این مراحل را طی کرده اند کمک بگیرید. در این صورت سریعتر امتیاز چاپ مقاله را کسب خواهید کرد. همچنین جهت اطمینان بیشتر می‌توانید از خدمات موسسات معتبر که در این زمینه حضور فعال دارند و با سابقه می‌باشند نیز کمک بگیرید.

تصویر

مراحل چاپ تضمینی مقاله

فردی که می‌خواهد مقاله را چاپ کند باید چندین نکته را در نظر داشته باشد: زمان چاپ, هزینه چاپ, حوزه تخصصی مقاله, نوع ژورنال.

زمان چاپ: ژورنالها تعداد محدودی از مقالات را در بازه های زمانی مشخص پذیرش می‌کنند و از طرفی ژورنالها برحسب سطح کیفی بازه‌های زمانی متفاوتی برای داوری دارند و از زمان سابمیت مقاله تا اخذ نتیجه نهایی پذیرش ممکن است زمان زیادی طول بکشد بنابراین باید زمان را نیز در نظر بگیرید که چقدر می‌توانید در انتظار اخذ نامه پذیرش بمانید ژورنالهای بین المللی معتبر و دارای ایمپکت فکتور داوری بسیار طولانی‌تری دارند و باید زمان انتظار بسیاری صرف نمایید. هر مجله تعداد محدودی از مقالات را پذیرش می‌کنند و اگر تعداد مقالات از حد تعادل بگذرد امکان چاپ سایر مقالات وجود ندارد. 

هزینه چاپ: برخی از ژونالهای داخلی یا بین المللی هزینه زیادی در قبال چاپ مقاله از نویسنده دریافت می‌کنند و تقریبا برای چاپ مقاله در تمام ژورنالها باید هزینه آنرا پرداخت نمایید و فقط چاپ مقاله در ژورنالهای بین المللی دارای ایمپکت فکتور رایگان می‌باشند. هزینه هایی که توسط هر ژورنال اخذ می‌گردد از طرف خود ژورنال تعیین می‌شود و این نرخ ها هر سال به روزرسانی می‌شوند البته قابل ذکر است که هزینه ها به صورت دلاری می‌باشند و با نوسانات قیمت ارز و دلار هزینه ها نیز تغییر می‌کنند. اما در بین تمامی ژورنالها مجلات scopus بیشترین هزینه را از نویسنده برای چاپ مقاله دریافت می‌کنند. 

حوزه تخصصی مقاله: این نکته از جمله مواردی می‌باشد که باید بیشتر به آن توجه شود. با توجه به اینکه مجلات معتبر حوزه تخصصی متفاوتی برای مقالات دارند و هر مقاله باید در حوزه تخصصی متناسبی باشد تا در یک ژورنال متناسب چاپ شود. مثلا مجلات تخصصی pubmed صرفا متعلق به مقالات تخصصی گروه پزشکی و پیراپزشکی می‌باشد. اگر مقاله ای از لحاظ حوزه موضوعی متناسب با مجله نباشد قطعا ریجکت خواهد شد.

نوع ژورنال: ژورنالها ممکن است داخلی و یا بین المللی باشند که باید برحسب نیازتان تصمیم گیری نمایید که هدف شما چاپ مقاله در ژورنالهای تخصصی داخلی می‌باشد و یا بین المللی ژورنالهای داخلی اعتبار شان در سطح کشور می‌باشد و خارج از کشور اعتباری ندارند ولی ژورنالهای بین المللی اعتبار زیادی دارند و می‌توانید در همه دنیا از اعتبار و امتیاز این ژورنالها استفاده کنید. مقالات تخصصی و بین المللی جهت اخذ پذیرش از دانشگاههای معتبر خارجی و مهاجرت مناسب می‌باشند بنابراین دانشجویانی که قصد مهاجرت یا اخذ پذیرش از دنشگاههای خارجی دارند می‌بایست ژورنال متناسب انتخاب نمایند.

چاپ تضمینی مقاله 

خدمات چاپ مقاله به صورت کاملاتضمینی در موسسه پژوهش برتر توسط کادر مجرب و متخصص انجام می‌شود و کلیه خدمات به صورت کاملا تضمینی و با هزینه بسیار پایین ارائه می‌گردد. در صورت تمایل به همکاری با این موسسه برای چاپ مقالات تخصصی خود می‌توانید در خواست خود را به صورت آنلاین و یا از طریق ایمیل ارسال فرمایید تا هر چه سریعتر کارشناسان موسسه فرآیند پیگیری را آغاز کنند. کلیه خدمات و مراحل آماده سازی مقالات به صورت تضمینی و با کیفیت بسیار بالا ارائه می‌گردد.

مطالب مرتبط با این موضوع

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
4 سال پیش
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
4 سال پیش
با سلام و احترام این امر بستگی به هدف شما خواهد داشت والبته همچنین به موضوعی که در مقاله بدان پرداخته اید . برای کسب راهنمایی های بیشتر میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید : مسعودی : 09911755943 isipaper100@gmail.com شکاری : 09214572013 p.bartar100@gmail.com
بازدیدکننده
صدری
4 سال پیش
کدام ژورنالهای تخصصی و معتبر رو برای چاپ مقاله مناسبتر میدونید؟ داخلی و یا خارجی؟
بازدیدکننده
امیرحسن سیدی
4 سال پیش
کارتون خیلی خوب هست موفق باشید خیلی خوش برخورد هستید هزینه هاتونم پایین تره من نامه پذیرش مقاله ام رو خیلی زود تر از اونی که قول داده بودین تحویل گرفتم

خدمات موسسه پژوهش برتر