چاپ تضمینی مقاله isc

انتشار 1 دی 1398
مطالعه 5 دقیقه

چنانچه در نظر دارید در ژورنالهای داخلی isc مقاله‌ای چاپ کنید می‌توانید فرآیند آماده سازی مقاله را از این قسمت مطالعه فرمایید. نحوه آماده سازی و سابمیت مقاله به ژورنالهای معتبر را می‌توانید از این بخش مطالعه فرمایید.

چاپ تضمینی مقاله isc

معرفی پایگاه isc

isc به عنوان بزرگترین و جامعترین منبع استنادی کشورهای اسلامی محسوب می‌شود. در واقع سومین پایگاه اطلاعاتی معتبر در دنیا بعد از isi, scopus محسوب می‌گردد. این پایگاه کاملا مورد تایید وزارت علوم و دانشگاههای علمی و معتبر و داخل کشور می‌باشد. اما متاسفانه چون به صورت فارسی انتشار می‌باشند در خارج از ایران قابل تایید نیستند و باید فقط در داخل کشور از اعتبار آنها استفاده شود. دانشجویی که تصمیم به مهاجرت و اخذ پذیرش از دانشگاههای خارجی داشته باشد بهتر است اقدام به چاپ مقاله در ژورنالهای خارجی نماید مجلات داخلی isc مورد تایید دانشگاههای خارجی نمی‌باشند. اما همانطور که اشاره شد در داخل کشور قابل تایید کلیه وزارت ها و دانشگاهها می‌باشد. پذیرش و چاپ مقاله در همه حوزه های تخصصی در این مقالات انجام می‌شود. و در واقع همه حوزه های علمی را شامل می‌شود.

مجلات ISC به دو گروه تقسیم می‌شوند:

مجلات داخل کشور که در ISC نمایه شده اند: این مجلات شامل گروهی از مجلات علمی-پژوهشی داخلی هستند که در ISC نمایه و index  می‌شوند.

مجلات خارجی که وابسته به کشورهای اسلامی هستند: این نوع مجلات انتشار آنلاین دارند و برخی نیز چاپ محلی یا منطقه ای دارد اما در هر صورت آن چیزی که به دست دانشجوی ایرانی خواهد رسید آدرس یا لینک مقاله وی می‌باشد که در ژورنال ISC مد نظر پذیرش شده و انتشار یافته است.

تصویر

برای جستجوی مجلات داخلی و خارجی ISC می‌توان از سایت www.isc.gov.ir استفاده کرد و در بخش نشریات اصلی، نام مجله مورد نظر را با ISSN و یا نام مجله جستجو کرد.

فرآیند آماده سازی مقاله و سابمیت به ژورنال

مقالات شکل و ساختار یکپارچه‌ای دارند و در همه رشته‌ها مقالات به یک قالب و چهارچوب نوشته می‌شوند بنابراین در نحوه نگارش آنها تفاوتی دیده نمی‌شود. برای سابمیت مقاله به یک ژورنال تخصصی و معتبر می‌بایست طبق مراحل زیر پیش بروید.

ترجمه در صورت لزوم

ژورنالهای داخلی مقالات علمی را اغلب به صورت فارسی پذیرش می‌کنند اما احتمال دارد برخی از آنها به زبان انگلیسی نیز باشند بنابراین ترجمه مقاله بستگی به نوع ژورنال دارد. اما در صورت لزوم ترجمه باید به صورت تضمینی و با بالاترین سطح کیفی انجام شود به نحوی که بیشترین مخاطب و طرفدار را داشته باشد. ترجمه بیانگر سطح کیفی مقاله می‌باشد بنابراین برای ترجمه حتما از مترجمی کمک بگیرید که مهارت بسیار بالایی داشته باشد و بتواند با سطح کیفی طلایی ترجمه مقاله را انجام دهد.

ویرایش دستور زبانی و محتوایی مقاله

ویرایش دستور زبانی و محتوایی مقالات علمی حتما باید انجام شود. چنانچه مقاله سطح کیفی بالایی نداشته باشد حتما ریجکت خواهد شد. رعایت قوانین دستور زبانی مقالات کاملا ضروری می‌باشد و باید بتوانید طبق روال تعیین شده پیش بروید.

پارافریز تخصصی مقاله

مقالات در صورت داشتن تشابهات علمی حتما بی اعتبار محسوب می‌شوند. بنابراین می‌بایست حتما قبل از سابمیت به ژورنال پارافریز انجام شود و تشابهات علمی موجود در متن مقاله از بین برود. پارافریز یک فرآیند تخصصی برای مقالات محسوب می‌شود و مقاله باید به صورت کاملا دقیق و جزئی پارافریز شود و ایرادات نگارشی و دستور زبانی آنها اصلاح شود.

انتخاب ژورنال مناسب

ژورنالی که برای مقاله انتخاب می‌شود می‌بایست از لحاظ سطح کیفی و حوزه موضوعی متناسب با مقاله باشد. چنانچه مقاله از لحاظ حوزه تخصصی و سطح کیفی متناسب با مجله نباشد حتما ریجکت خواهد شد.

سابمیت توسط راههای ارتباطی آنلاین

هر ژورنال راههای تخصصی سابمیت مقاله را به شما معرفی خواهد کرد و می‌توانید توسط راههای ارتباطی عنوان شده مقاله خود را به ژورنالهای مورد نظرتان سابمیت نمایید. سابمیت مقالات تخصصی به هر ژورنال ممکن است به صورت مکانیزه انجام شود و یا از طریق ایمیل بنابراین برای سابمیت مقاله از هر روشی که بخواهید می‌توانید اقدام نمایید.

داوری مقالات 

مجلات داخلی isc داوری بسیار دشواری دارند و مقالات تخصصی فقط در صورتی در این ژورنالها پذیرفته خواهند شد که سطح کیفی بسیار بالایی داشته باشند و کاملا تخصصی باشند. رعایت سطح کیفی مقالات علمی در هر حوزه تخصصی به صورت تضمینی انجام می‌شود و مقالات بالاترین سطح کیفی را دارند.

فرمت‌بندی و گالی پروف مقاله

در صورتی که مقاله پذیرفته شد و نامه اکسپت مقاله به دست شما رسید می‌توانید از امتیاز آن استفاده کنید اما چنانچه تمایل به چاپ آن دارید و می‌خواهید مقاله خود را در ژورنال مد نظرتان چاپ کنید بهتر است همان نسخه پذیرش شده مقاله را فرمت‌بندی یا اصطلاحا گالی پروف کنید و دوباره به ژورنال سابمیت کنید تا چاپ شود.

تصویر

چاپ تضمینی مقاله در ژورنالهای isc

چاپ مقالات علمی در ژورنالهای داخلی تضمینی نمی‌باشند و بستگی به سطح کیفی مقاله دارد. زمان داوری نیز بستگی به کیفیت مجلات دارد برخی از ژورنالها داوری بسیار سختگیرانه ای دارند و مدت زمان داوری بسیار طولانی می‌باشد اما برخی دیگر از ژورنالها داوری نسبتا ساده‌تری دارند و مدت کوتاهی برای چاپ در انتظار خواهید ماند از طرفی ژورنالهای داخلی هزینه چاپ از نویسنده دریافت می‌کنند و اصطلاحا جز ژورنالهای close access  می‌باشند. داوری این ژورنالها بسیار سختگیرانه می‌باشد و مقاله باید کیفیت بسیار بالایی داشته باشد تا قابل پذیرش در این نوع ژورنالها باشد.

خدمات موسسه پژوهش برتر

کلیه فرآیند آماده سازی و چاپ مقالات تخصصی در موسسه پژوهش برتر با بالاترین سطح کیفی انجام می‌شود و کلیه مقالات تخصصی در این موسسه به صورت کاملا تضمینی در ژورنالهای معتبر چاپ می‌شوند. چنانچه تمایل به پذیرش و چاپ مقالات تخصصی در مجلات داخلی داشته باشید می‌تواند درخواست خود را از طریق موسسه پژوهش برتر پیگیری نمایید تا هر چه سریعتر پذیرفته و چاپ شود. چاپ مقاله در کلیه ژورنالهای داخلی و خارجی انجام می‌شود و علاوه بر چاپ مقاله ترجمه و ویرایش و پارافریز مقالات نیز به صورت تضمینی و با بالاترین سطح کیفی انجام می‌شود. خدمات موسسه شامل موارد زیر می‌باشد.

  • ترجمه تخصصی و تضمینی مقالات با 72 ساعت گارانتی تضمینی و معتبر
  • ویرایش دستور زبانی و ساختاری مقالات با بیشترین سطح کیفی و به صورت کاملا تضمینی
  • پارافریز و رفع سرقت علمی از مقالات تخصصی با بالاترین سطح کیفی
  • معرفی ژورنالهای تخصصی و معتبر قابل تایید وزارت علوم و متناسب با سطح کیفی و حوزه موضوعی مقاله
  • فرمت‌بندی تخصصی مقالات علمی و ویرایش آنها برای سابمیت به مقاله
  • سابمیت مقاله به ژورنالهای تخصصی و معتبر با سطح کیفی بسیار بالا

مطالب مرتبط با این موضوع

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
با سلام و احترام از حسن توجه شما بسیار سپاسگزاریم و امیدواریم بتوانیم همواره رضایت شما دوستان گرانقدرمان را جلب نماییم . راههای ارتباطی با کارشناسان موسسه : مسعودی : 09911755943 شکاری : 09214572013
بازدیدکننده
راستین
3 سال پیش
خیلی ممنونم از خدمات موسسه تون بسیار آنتایم دقیق و خوشبرخورد هستید موفق باشید

خدمات موسسه پژوهش برتر