مراحل چاپ مقاله در ISI

انتشار 19 تیر 1398
مطالعه 6 دقیقه

برای چاپ مقاله در مجلات isi میتوانید از طریق موسسه پژوهش برتر اقدام فرمایید در این موسسه خدمات چاپ مقاله در مجلات معتبر isi با بهترین کیفیت و کمترین هزینه انجام میپذیرد.

مراحل چاپ مقاله در ISI

مقاله

مقاله یکی از قویترین اقدامات پژوهشی میباشد که دانشجو به دلخواه و برای کسب امتیاز و تقویت رزومه اقدام به مقاله نویسی میکند که البته امروزه خوشبختانه مقاله نویسی کار بسیار ساده ای شده است و دانشجویان میتوانند به ساده ترین روش ها یک مقاله بنویسد یکی از این روش های بسیار ساده استخراج مقاله از پایاننامه میباشد که دانشجو در صورت نیاز میتواند مقاله ای از پایاننامه خود استخراج کند و آنرا در مجلات معتبر به ثبت رساند و از این طریق به سادگی امتیاز آنرا کسب کند مقاله نویسی باید توسط خود دانشجو انجام شود هر گونه کمک خواستن از افراد دیگر بدون ذکر نام آنها کاملا غیر قانونی میباشد و نیاز به رسیدگی دارد.اما استخراج مقاله را میتوانید به موسسات واگذار نمایید تا کلیه اقدامات لازم را انجام دهند و شما فایل آماده شده را تحویل بگیرید.بعد از آماده شدن نهایی فایل مقاله باید تصمیم بگیرید که میخواهید مقاله را در چه مجلاتی به چاپ برسانید.

مجلات isi

در بین محققین و اساتید و دانشجویان در تمام کشور های جهان نام isi بسیار آشنا میباشد و همیشه سعی در چاپ مقاله در این مجلات دارند که بسیار رقابتی میباشد و دانشجویان برای چاپ مقالات خود در این مجلات سعی در پیشی گرفتن از یکدیگر دارند.مجلات isi به دسته ای از مجلات بسیار معتبر گفته میشود که توسط موسسه تامسون رویترز رو نمایی میشوند این مجلات در حالت کلی به دو دسته تقسیم میشوند مجلات بدون ایمپکت فکتور یا isi و مجلات دارای ایمپکت فکتور یا jcr مجلات این موسسه شهرت جهانی دارند و چاپ مقاله در این مجلات اعتبار و امتیاز بسیار زیادی دارد با توجه به اعتبار بسیار بالای این مجلات داوری بسیار سختگیرانه ای دارند و داوران این مجلات نسبت به برخی موارد حساسیت زیادی دارند اگر مقاله از لحاظ سطح کیفی مطالب و سطح ترجمه کیفیت خوبی نداشته باشد حتما ریجکت خواهد شد.

سعی کنید قبل از سابمیت مقاله تمامی فاکتور هایی که مورد بررسی داوران مجلات قرار دارد را کنترل کنید تا در مرحله داوری مشکلی به وجود نیاید از جمله فاکتور های بسیار مهم کیفیت ترجمه میباشد و انتخاب مجله نیز بسیار موضوع مهمی است.توجه داشته باشید که داوران مجلات سختگیری خاصی روی کیفیت ترجمه دارند و چون زبان مادری آنها انگلیسی میباشد به سادگی میتوانند کیفیت را تشخیص دهند 

چگونه یک مقاله ISI ارزیابی می شود؟

موسسه تامسون رویترز شاخص های خاصی برای ارزیابی مجلات علمی خود در نظر دارد که این شاخص ها عبارتند از:

ضریب تاثیر (Impact factor)

ایمپکت فکتور یا ضریب تاثیر مهم ترین ویژگی برای ارزیابی مجلات isi میباشد.مجلاتی که دارای ایمپکت فکتور یا ضریب تاثیر باشند تحت عنوان jcr شناخته میشوند.

Impact Factor یک مجله در یک سال مشخص، از تقسیم تعداد مقالات ارجاع‌کننده (استنادات) به مقالات منتشر شده آن مجله در دو سال قبل از آن،برکل مقالات منتشر شده در آن مجله در همان دوره زمانی دوساله به دست می‌آید.به این ترتیب میانگین فراوانی استناد به یک مقاله در مجله مورد نظر محاسبه می‌گردد.به عبارت دیگر و در یک نمای ساده، Impact Factor بیان‌گر آن است که به طور متوسط،هر مقاله منتشر شده در یک مجله چند بار مورد ارجاع قرار گرفته است.(در یک بازه زمانی دو ساله).

شاخص فوری (Immediacy index)

دومین شاخصی که برای ارزیابی مجلات در موسسه ISI  کاربرد دارد شاخص فوری یا آنی است.

شاخص فوری یا ضریب آنی یک مجله عبارتست است از تعداد ارجاعات به مقاله های منتشر شده مجله در سال مورد ارزیابی ،تقسیم بر تعداد مقاله های منتشر شده در همان سال مجله مذکور.

برای مثال ضریب آنی برای  مجله X در سال 2013  بدین گونه محاسبه می گردد:

تعداد ارجاعات به مقالات سال 2013 مجله X تقسیم بر تعداد کل مقالاتی که در سال 2013 در مجله X چاپ شده است.

نیمه عمر ارجاعات به مجله یا نیمه عمر استناد (Cited Half-Life)

تعداد سالهایی که از سال ارزیابی به عقب برمی گردیم تا به 50 درصد از کل ارجاعات آن ژورنال دست پیدا کنیم .

در واقع این شاخص مدت زمانی را که نیمی از کل استنادات به آن مجله انجام گرفته است را نشان می دهد و بالا بودن این شاخص برای یک مجله نشانه ی ماندگاری زیاد مقاله های آن ژورنال است.در صورتی که  نیمه عمر استناد یک مجله پایین باشد بدین معناست که مقاله های این مجله ارزش خود را برای ارجاع داده شدن خیلی زود از دست داده اند و تنها به مقالات جدید این مجله ارجاع داده شده است.

نحوه تشخیص isi بودن یک مجله ؟

با توجه به این موضوع که تعداد مجلات جعلی و نامعتبر افزایش زیادی یافته است باید قبل از سابمیت مقاله ابتدا از معتبر بودن مجله اطمینان حاصل کرد راههای تشخیص isi بودن یک مجله:

برای اینکه از isi بودن یک مجله اطمینان داشته باشید میتوانید از طریق سایت موسسه تامسون رویترز اقدام فرمایید با مراجعه به این سایت لیست مجلات در تمامی حوزه ها را میتوانید مشاهده فرمایید.میتوانید هم عنوان مجله انتخابی خود را جستجو کنید و هم از طریق ISSN.

تصویر

همچنین میتوانید از گوگل برای تشخیص ISI بودن مجلات مورد نظر استفاده کنید.

شما باید ابتدا داخل یک کاما نام مجله مورد نظر خود را وارد کنید و سپس نام سایت تامسون رویترز را وارد نمایید.اولین نتیجه‌ای که در گوگل ظاهر خواهد شد شما را به صفحه مورد نظر هدایت می‌کند و اگر در آن صفحه نام مجله و مشخصات آن وجود داشت به معنی قرار داشتن آن مجله در لیست مجلات ISI یا همان مجلات تامسون رویترز است. 

تصویر

در این بخش شما همانند تصویر زیر امکان جستجوی مجله مورد نظرتان را با ISSN نیز دارید.

تصویر

اگر مجله ای که انتخاب کرده اید جز لیست مجلات معتبر ISI نباشد امتیاز چاپ مقاله را از دست خواهید داد بنابر این حتما در نظر داشته باشید که مجله معتبر باشد تا زحماتتان از بین نرود.

مراحل چاپ مقاله در مجلات isi

برای اینکه بتوانید یک مقاله را در مجلات ISI به چاپ برسانید لازم است که ابتدا مقاله را ترجمه کنید و بعد از ترجمه ویرایش کنید و فرمت آنرا تغییر دهید و به مجله مورد نظر سابمیت کنید.مراحل چاپ مقاله چندان طولانی نمیباشد فقط نیاز به کمی دقت و توجه و آشنایی و مهارت دارد مثلا مقاله باید توسط یک مترجم متخصص که سابقه بسیاری در زمینه ترجمه در حوزه مورد نظر را داشته باشد تا بتواند مقاله را کاملا به صورت تخصصی و با کیفیت بالا ترجمه کند.همچنین انتخاب مجله مناسب نیز نیاز به تخصص و مهارت زیادی دارد تا فرد بتواند مناسب ترین مجله را برای مقاله خود انتخاب کند.

موسسه پژوهش برتر

موسسه پژوهش برتر با سابقه بسیار زیاد و با همکاری یک کادر مجرب و حرفه ای میتواند مقالات تخصصی شما را در تمامی زمینه ها با بهترین کیفیت ترجمه کند و به چاپ رساند تمامی خدمات در این موسسه با هزینه بسیار پایین و به صورت کاملا تضمینی ارائه میشود.کارشناسان ما تا زمان اخذ نامه پذیرش در کنار شما خواهند بود ما در این مجموعه کیفیت را برای شما عزیزان تضمین می کنیم.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
7 ماه پیش
با سلام و عرض ادب احتراما فرهیخته ی گرامی شما می توانید برای مجلات داخلی و یا خارجی اقدام بفرمایید.دریافت پذیرش و چاپ مقاله بسته به نوع مجله ای که انتخاب می فرمایید متفاوت هست برای دریافت راهنمایی بهتر در مورد انتخاب مجله می توانید درخواستتان را از طریق راه ارتباطی موسسه ارسال فرمایید تا راهنمایی لازم صورت گیرد باتشکر
بازدیدکننده
معصومه کثیری خواه
7 ماه پیش
سلام وقت بخیر ببخشید مزاحمتون شدم بنده ی مقاله استخراج شده از پایان نامه ام را دارم .می خواستم اون رو در یک مجله معتبر خارجی و داخلی چاپ کنم . مقاله بنده به انگلیسی است. میشه لطفاً راهنمایی بفرمایید باید چه کار کنم و هزینه چاپ در مجله معتبر خارجی چه قدر میشه و هزینه چاپ در مجله معتبر داخلی چه قدر میشه متشکرم
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
11 ماه پیش
سلام و احترام در خدمتتان هستیم . لطفا اطلاعات مربوط به رشته و گرایش و عنوان و چکیده رو ارسال فرمایید تا بررسی و مجلات رتبط حضورتان معرفی شوند. 09214572013
بازدیدکننده
علی نقدی سپهوند
11 ماه پیش
یک مقاله انگلیسی دارم میخواهم در مجلات ISI چاپ کنم، هزینه اش چقدر است؟ ممنون.
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
11 ماه پیش
سلام و احترام لطفا از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان موسسه پژوهش برتر در ارتباط باشید تا راهنمایی های لازم در خصوص چاپ مقاله انجام شود. سپاس
بازدیدکننده
Reza
11 ماه پیش
سلام وقت شما بخیر به دنبال چاپ مقاله هستم در رشته ارتباطات به زبان انگلیسی امکانش هست من راهنمایی و کمک کنید
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
1 سال پیش
سلام و احترام لطفا رشته و گرایش و عنوان و چکیده از مقاله را ارسال فرمایید تا مجلات مرتبط حضورتان معرفی شوند. هر کدام را تایید فرمودین برای دریافت پذیرش و چاپ اقدام می نماییم ممنونم
بازدیدکننده
ذبیح الله نادمی
1 سال پیش
درخواست چاپ مقاله درisi دارم با موضوع Social mobility and its impact on government development policies in Iran
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
1 سال پیش
سلام وقت بخیر در خدمتتان هستیم و اقدامات لازم را انجام می دهیم . لطفا فایل مقاله تان را ارسال فرمایید تا براساس ان مجلات مرتبط خدمتتان معرفی شوند . هر کدام از مجلات رو تایید فرمودین برای دریافت پذیرش و چاپ در خدمتتان هستیم .
بازدیدکننده
جهانگیر گرجی پور
1 سال پیش
بفرمایید که من میتونم یک یا دو مقاله در سایت های معتبر با موضوعات مختلف روان شناسی ثبت کنم
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
1 سال پیش
سلام و احترام در خدمتتان هستیم و اقدامات لازم را برای استخحراج و چاپ مقاله در مجلات در خواستی انجام می دهیم . لطفا فایل پایان نامه رو ارسال فرمایید تا بررسی و موضوع مقاله خدمتتان اعلام شود . برای مجلات هم عنوان وچکیده رو ارسال فرمایید تا اقدامات لازم انجام پذیرد. ممنونم .
بازدیدکننده
شکوه گودرزی
1 سال پیش
لطفا در استخراج مقاله از پایان نامه و چاپ آن کمکم کنید در ضمن ۳ مقاله دیگر نوشته شده دارم.
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
1 سال پیش
سلام و احترام اگر مقاله استاندارد های علمی رو رعایت کرده باشد شانس پذیرش مقاله تان بالا هست . لطفا فایل رو ارسال فرمایید تا بررسی شود . ممنونم .
بازدیدکننده
Taravat
1 سال پیش
سلام وقت بخير، من در دوره کارشناسی برای پروژه‌ی یکی از درس ها مقاله کوتاهی نوشتم، میخواستم بدونم قابلیت چاپ در مجلات خارجی را دارد یا خیر. باید چیکار کنم؟
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
1 سال پیش
سلام وقت بخیر احتراما ضمن تشکر از حسن توجهتان به موسسه پژوهش برتر در خدمتتان هستیم . هزینه ترجمه براساس تعداد کلمات متن براورد می شود لطفا فایل یا تعداد کلمات رو برای کارشناسان موسسه ارسال فرمایید تا بررسی و براورد شود. هزینه مجلات هم براساس نوع مجله انتخابی متفاوت می باشد برخی مجلات هزینه ندارند و صرفا کارمزد موسسه جهت فرمت بندی و سابمیت و پیگیری ها دریافت می شود و برخی هزینه دارند و در صورت پذیرش مقاله تان باید این هزینه رو برای مجله ارسال نمایید. لطفا جهت دریافت اطلاعات بیشتر و دسترسی به مجلات مرتبط با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید.
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
1 سال پیش
سلام و احترام هزینه ترجمه براساس تعداد کلمات و تخصص متفاوت هست لطفا فایل رو ارسال فرمایید یا تعداد کلمات رو بفرمایید تا براورد هزینه انجام شود . برای مجلات هم بستگی به مجله انتخابی دارد برخی مجلات رایگانند و هزینه ندارند و برخی هزینه دریافت می نمایندکه در صورت پذیرش مقاله تان باید برای مجله ارسال نمایید.
بازدیدکننده
بازدیدکننده
1 سال پیش
سلام و وقت بخیر هزینه ترجمه و چاپ مقاله در مجلات isi چنده؟
بازدیدکننده
علی
1 سال پیش
سلام وقت بخیر، لطفاً حدودهزینه برای ترجمه مقاله و چاپ در isi بفرمایید.
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
2 سال پیش
سلام وقت بخیر و تشکر از حسن توجهتان به موسسه پژوهش برتر در خدمتتان هستیم و می توانیم مجلات ای اس ای خدمتتان معرفی نماییم و برای ارسال اقدام نماییم . لطفا رشته و گرایش و عنوان و چکیده را ارسال فرمایید تا راهنمایی های لازم انجام و برای مجلات اقدام شود . ممنونم . 09214572013
بازدیدکننده
Fereshteh
2 سال پیش
سلام روزتون بخیر چطوری می تونم مقاله ام رو isiکنم ،مقاله ام استخراج از پایان نامه نیست،چه سایتهای می تونم مقاله ام چاپ کنم،ممنون میشم راهنماییم کنید
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
2 سال پیش
سلام وقت بخیر در خدمتتان هستیم و اقدامات لازم را انجام می دهیم . و مقاله تان را می توانیم برای مجلات مرتبط ارسال نماییم . با پارافریز و ترجمه تخصصی نیتیو کیفیت مقاله تان را افزایش دهیم . و در مجلات مرتبط و معتبر به چاپ برسانیم . لطفا رشته و گرایش و عنوان و چکیده رو ارسال فرمایید تا بررسیی و خدمتتان مجله معرفی شود . ممنونم .
بازدیدکننده
طاهره حیدری
2 سال پیش
سلام من یک مقاله از پایان نامه م که سال۹۶ دفاع کردم نوشتم ولی به دلایلی هیچ وقت پیگیرش نشدم که چاپ بشه الان میخوام مقاله isiداشته باشم و هیچی هم از مراحل نمیدونم، لطفا راهنمایی کنید باید چیکار کنم؟
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
2 سال پیش
سلام وقت بخیر فرهیخته گرامی ضمن تشکر از حسن توجهتان به موسسه پژوهش برتر در خدمتتان هستیم و می توانیم از پایان نامه تان استخراج مقاله را انجام دهیم وبرای مجلات مرتبط اقدام نماییم . در ابتدا نیاز هست فایل پایان نامه رو ارسال فرمایید تا توسط کارشناس بررسی و براورد شود و موضوع مقاله پیشنهاد شود . بعد از تایید برای استخراج اقدام می نماییم . لطفا فایل رو ارسال فرمایید تا بررسی و خدمتتان راهنمایی های لازم انجام شود . ممنونم
بازدیدکننده
امیرکارگر
2 سال پیش
سلام وقت بخیر میخوام پایان نامه ارشدم به مقاله ISI تبدیل که و به ثبت برسه و نتیجه فیزیکی به دستم برسد.
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
2 سال پیش
سلام وقت بخیر در خدمتتان هستیم و استخراج مقاله تان را انجام میدهیم . لطفا فایل پایان نامه تان را ارسال فرمایید تا محقق بررسی نمایند چند مقاله و با چه کیفیتی می توان مقاله استخراج کرد . موضوع خدمتتان ارسال می نماییم . هر کدام مورد تایید بود استخراج رو انجام میدهیم . ممنونم .
بازدیدکننده
سمیه السادات عمرانی
2 سال پیش
درخواست استخراج مقاله isiاز پایان نامه و چاپ مقاله
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
2 سال پیش
سلام وقت بخیر مجلات ای اس ای اپن اکسس هزینه دریافتی براساس کارمزدی که دریافت می نمایند متفاوت هست . هر مجله ای که خدمتتان معرفی می شود هزینه ها و شرایط داوری مجلات هم اعلام می شود . لطفا با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید . اطلاعات مربوط به رشته و گرایش . عنوان و چکیده رو ارسال فرمایید تا بررسی و خدمتتان مجله معرفی شود .
بازدیدکننده
علی دارابی
2 سال پیش
سلام وقت بخیر ، لطفا در خصوص شرایط و هزینه چاپ مقاله در مجلات ISI راهنمایی فرمایید.
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
5 سال پیش
با سلام و احترام بله میتونید از مجله درخواست کنید که مقاله ی شما در پروسه ی داوری قرار نگیرد و به اصطلاح مقاله تون Withdraw یا بازپس گرفته میشود . برای کسب راهنمایی های بیشتر میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید : مسعودی : 09911755943 isipaper100@gmail.com شکاری : 09214572013 p.bartar100@gmail.com
بازدیدکننده
ناشناس
5 سال پیش
اگه مجله ای که انتخاب شده جز مجلات isi نباشه و بعد از سابمیت متوجه شیم کاری میشه کرد؟

خدمات موسسه پژوهش برتر