پارافریز تضمینی مقالات scopus

انتشار 1 دی 1398
مطالعه 5 دقیقه

scopus به عنوان دومین موسسه رسمی برای انتشار مقالات علمی در دنیا محسوب می‌گردد از این رو اعتبار بسیار زیادی دارد و مقالات تخصصی با سطح کیفی بسیار بالا پذیرش می‌کند.

پارافریز تضمینی مقالات scopus

معرفی پایگاه اسکوپوس

اسکوپوس Scopus بزرگترین پایگاه چکیده و نمایه های استنادی جهان است که یکی از ابزار های سریع و جامع برای جستجو بشمار می‌رود. اسکوپوس یکی از محصولات ناشر هلندی Elsevier است که استفاده از اطلاعات آن بصورت رایگان فراهم نیست. این پایگاه ابزار خوبی برای پژوهشگران در حوزه های مختلف است که نه تنها اطلاعات مقالات و چکیده آنها بلکه میزان استنادات آنها را نیز بیان می‌کند. به عبارت دیگر علاوه بر جستجو و دسترسی به مقالات معتبر می‌توان فعال‌ترین نویسنده، سازمان، مراکز تحقیقاتی و مجلات هسته را در حوزه موضوعی خاص تعیین و رتبه بندی کرد. این پایگاه با پوشش میان رشته ای وسیع خود، مجلات علمی، کتب و مجموعه مقالات کنفرانسی را در زمینه های تکنولوژی، پزشکی، علوم اجتماعی، هنر و علوم انسانی ارائه می‌دهد. همچنین امکان جستجو در ثبت اختراعات را نیز فراهم می‌کند. این موسسه به عنوان دومین موسسه برای استنادات علمی و پایگاه رسمی رسمی در دنیا شناخته می‌شود و بعد از مجلات تخصصی isi دومین رتبه به این ژورنالها تعلق می‌گیرد.

تصویر

ژورنالهای scopus داوری بسیار سخگتیرانه ای دارند و جز پرهزینه‌ترین ژورنالها محسوب می‌شوند اما در قبال مزایای پژوهشی بسیار زیادی برای تقویت رزومه دانشجویان و اساتید دارند. چنانچه تمایل به چاپ مقالات تخصصی در این نوع از ژورنالها داشته باشید باید مقاله سطح کیفی بسیار بالایی داشته باشد و  محتوای ناب و تخصصی داشته باشد. کیفیت مقاله هرچه بالاتر باشد به مراتب بیشتر در مرحله داوری مورد توجه قرار خواهد گرفت. باید مقالات قبل از سابمیت به ژورنال ویرایش و فرمت‌بندی شوند و ایرادات اولیه آنها برطرف گردد و سپس به مجله سابمیت شوند. سابمیت مقالات تخصصی قبل از اعمال ویرایش و تغییرات لازم موجب ریجکت مقاله خواهد بود. پایگاه اسکوپوس مجلات خود را در یک دسته‌بندی کلی قرار داده است که مقالات مختلف از لحاظ زمان داوری و کیفیت و هزینه با هم تفاوت دارند.

پارافریز تخصصی مقالات

مقاله زمانی ارزشمند و مفید می‌باشد که حاصل ایده و خلاقیت خود دانشجو باشد و با تحقیق و پژوهش نوشته شود. برای همه محققین بسیار ناخوشایند است که حاصل تحقیقات و پژوهش های خود را به نام فرد دیگری مشاهده کنند و چنین اقدامی نه تنها از دید داوران بلکه از دید جامعه نیز کاملا غیر اخلاقی و ناپسند می‌باشد برای پیشگیری از وجود تشابهات علمی در متن مقالات و کتابها بهتر است پارافریز انجام شود. پارافریز در واقع روشی است برای ویرایش و از بین بردن تشابهات علمی موجود در مقالات تخصصی بهتر است تمامی مقالات علمی قبل از اینکه سابمیت شوند به یک ژورنال پارافریز شوند و تشابهات موجود در آنها برطرف شود گاها ممکن است پیش آید که به طور ناخواسته دانشجو دچار سرقت علمی شود و بدون اینکه خودش قصد سوئی داشته باشد مقاله‌اش ریجکت گردد. توجه داشته باشید که بعد از سابمیت مقاله نمی‌توانید اثبات نمایید که سرقت علمی به صورت عمدی نبوده است و کاملا اتفاقی رخ داده است. بنابراین قبل از سابمیت یک مرحله کاملا ضروری پارافریز مقاله می‌باشد که حتما باید این مرحله را انجام دهید تا حتما مقاله پذیرفته شود.

مقالات scopus به زبان انگلیسی می‌باشند و به همین جهت کارشناس باید علاوه بر تسلط کامل به حوزه تخصصی مقاله مسلط به زبان انگلیسی نیز باشد و بتواند با درک مفاهیم و اصطلاحات تخصصی متن مقاله را پارافریز کند و تشابهات آنرا برطرف سازد. حفظ مفهوم جملات کاملا ضروری می‌باشد و حین پارافریز نباید هیچ آسیبی به متن مقاله وارد شود و باید مقاله کیفیت کافی داشته باشد. پارافریز مقالات انگلیسی کمی دشوارتر می‌باشد زیرا مهارت تبدیل گرامر جملات نیز بسیار مهم می‌باشد و باید از لحاظ گرامری جملات ویرایش و اصلاح شوند و تشابه آنها برطرف گردد. داوران ژورنالها نباید متوجه سطح کیفی پایین جملات شوند و حفظ کیفیت مهم‌تر از ویرایش می‌باشد. 

تصویر

پارافریز مقالات اسکوپوس را می‌توانید به سه روش زیر انجام دهید:

سه روش دقیق و قطعی وجود دارد که می‌توانید توسط این سه روش پارافریز انجام دهید و ایرادات و شباهت‌های متن مقاله را برطرف نمایید. سه روش زیر قطعی‌ترین روش برای پارافریز مقالات تخصصی می‌باشند. 

استفاده از کلمات مترادف

مترادف ها کلمات متفاوتی هستند که معنای یکسان دارند. به عنوان مثال، humans مترادف people و attractive مترادف beautiful است. در این روش، لغات را به سادگی با مترادف های آنها جایگزین می‌کنیم تا به یک جمله جدید برسیم. این روش متداول ترین راه برای پارافریز مقالات تخصصی می‌باشد به شرطی که بازه لغات گسترده ای داشته باشید و بتوانید جملات را توسط این روش بازنویسی نمایید.

به عنوان مثال:

My car needs petrol

My vehicle requires fuel

تغییر ترتیب کلمات جمله 

تغییر ترتیب کلمات نیز به شما اجازه می‌دهد یک جمله را به خوبی پارافریز کنید، اما در استفاده از این روش نیز باید دقت زیادی به خرج دهید. اگر تغییر این ترتیب، بر گرامر جمله‌تان تاثیر اشتباه بگذارد، این پارافریز کردن نیز درست نخواهد بود. در این روش، ممکن است لازم باشد، یک کلمه اضافه شود یا کم شود و یا شکل کلمه نیز تغییر کند.

ویرایش گرامری جملات

ویرایش گرامری جملات به نظر سخت می‌آید اما نگران نباشید پارافریز و ویرایش گرامری کارچندان دشواری نیست و فقط نیاز به دقت دارد باید بتوانید زمان و شخص افعال را به نحوی ویرایش کنید که ساختار جمله تغییر نکند و آسیبی به مفهوم وارد نشود ویرایش دستور زبانی و گرامری مقالات کار چندان دشواری نیست فقط شاید لازم به اعمال برخی از تغییرات باشد و باید بتوانید ویرایشات لازم را اعمال نمایید.

به این صورت پارافریز یا ویرایش مقالات تخصصی انجام می‌شود که می‌توانید با کمک این سه روش نابترین و جدیدترین مقالات علمی را نگارش نمایید. پارافریز و بازنویسی تخصصی مقالات علمی انگلیسی اسکوپوس را به موسسه پژوهش برتر نیز می‌توانید واگذار نمایید. پارافریز و ویرایش تخصصی مقالات به صورت تضمینی و با بالاترین سطح کیفی توسط موسسه پژوهش برتر انجام می‌شود. و کلیه خدمات این مجموعه با پایین‌ترین هزینه ممکن و توسط کادر مجرب و حرفه ای انجام می‌شود که سابقه بسیار بالایی در زمینه تخصصی مقالات داشته باشند. هزینه پارافریز تخصصی مقالات بسیار پایین و به نفع شما عزیزان خواهد بود تا بتوانید به صورت دقیق و تخصصی سفارشات خود را ثبت نمایید.

مطالب مرتبط با این موضوع

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
4 سال پیش
سلام و احترام جهت براورد هزینه و زمان نیاز به پرداخت هزینه نمی باشد . شما می توانید فایل خود را ارسال بفرمایید کارشناسان بررسی و براورد هزینه و زمان را داشته باشند . در صورت تتایید و تمایل می توانیم جهت رفع در خدمتتان باشیم . راه های ارتباطی با کارشناسان موسسه پژوهش برتر شکاری 09214572013 p.bartar100@gmail.com مسعودی 09911755943 isipaper100@gmail.com
بازدیدکننده
نیکدل
4 سال پیش
اگه فقط فایلمو ثبت کنم که برآور هزینه و زمان کنید که بدونم چقدر هزینه و زمان لازمه باید هزینشو پرداخل کننم؟

خدمات موسسه پژوهش برتر