ترجمه تضمینی مقالات isi

انتشار 29 مهر 1398
مطالعه 5 دقیقه

ترجمه تخصصی مقالات isi به صورت صددرصد تضمینی در موسسه پژوهش برتر انجام می‌شود. می‌توانید از خدمات ترجمه تخصصی این موسسه با هزینه بسیار پایین استفاده کنید.

ترجمه تضمینی مقالات isi

مجلات isi

ژورنالهای معتبر و تخصصی isi که در تمامی حوزه های تخصصی مقاله پذیرش می‌کنند جز معتبرترین ژورنالها می‌باشند و طرفداران زیادی دارند. این ژورنالها توسط موسسه تامسون رویترز انتشار میابند و در واقع این موسسه معتبرترین ژورنالهای تخصصی را در تمام دنیا گردآوری و منتشر می‌کند. برای اینکه ژورنالها جز لیست مجلات isi محسوب شوند باید فیلترهای زیادی را پشت سر گذارند. چاپ مقاله در ژورنالهای تخصصی isi امتیاز زیادی دارد. باتوجه به اینکه این ژورنالهای تخصصی مزایای بسیار زیادی دارد شرایط داوری بسیار دشواری نیز دارند و مقاله باید کیفیت بسیار زیادی داشته باشد تا در بخش داوری این مجلات پذیرفته شود. داوران ژورنالهای تخصصی isi بسیار سختگیر می‌باشند و چنانچه مقاله کیفیت چندان بالایی نداشته باشد حتما آنرا ریجکت خواهند کرد. ژورنالهای تخصصی isi مقالات را به زبان انگلیسی پذیرش می‌کنند و لزوم تسلط داشتن به زبان انگلیسی کاملا احساس می‌شود. ترجمه مقالات تخصصی isi باید کاملا با کیفیت و به صورت تضمینی انجام شود.

تصویر

چاپ مقاله در مجلات تخصصی isi مزایای بسیار بالایی دارد. این پایگاه به طرفداران خود این امکان را می‌دهد که میزان استناد به مقالات خود را بررسی کنند. آی‌اِس‌آی، سالانه گزارشی را تحت عنوان گزارش استنادی مجلات علمی را که با سرواژه جِی‌سی‌آر (Journal Citation Reports)‏ معروف است ارائه می‌کند که در آن مجلات نمایه‌شده در بانک اطلاعاتی خود را بر اساس شاخصی با عنوان ضریب تاثیرگذاری رتبه‌بندی می‌کند. در حال حاضر ضریب تاثیرگذاری یکی از شاخص‌های اصلی برای اعتبار علمی مجلات علمی محسوب می‌شود.  در حال حاضر حدود 20 هزار مجله در فهرست آی اس آی قرار دارد و حدود 2 هزار مجله نیز هر سال به این فهرست افزوده می شود.

ترجمه تخصصی مقاله

با توجه به تخصصی شدن تمامی حوزه های علمی لازم است که در هر رشته فرد متخصصی حضور داشته باشد تا بتواند مقالات تخصصی را ترجمه کند. در تمامی حوزه های علمی برای ترجمه مقاله نیاز به مترجم متخصص کاملا احساس می‌شود. ترجمه مقالات علمی به تمامی زبانهای زنده دنیا باید به صورت تخصصی انجام شود. تخصص مهم ترین رکن ترجمه متون تخصصی محسوب می‌شود. در هر حوزه بهترین مترجم برای ترجمه تخصصی مقالات فردی است که در آن حوزه تحصیل کرده است و مهارت ترجمه در آن حوزه را دارد. مترجم متخصص باید بداند که ترجمه را به صورت جمله های واحد انجام دهد نه کلمه به کلمه بهترین واحد برای ترجمه تخصصی جمله می‌باشد. ترجمه با استفاده از سایت ها و نرم افزارهای آنلاین به هیچ عنوان قابل اعتماد نمی‌باشد زیرا ابزارها توانایی درک مفهومی جملات را ندارند و فقط می‌توانند معنی کلمات را انتقال دهند. این باعث می‌شود ترجمه سطح کیفی خوبی نداشته باشد. ترجمه های انسانی و با کیفیت برای متون تخصصی و مقالات مناسب می‌باشند. ابزار ها نیز برای ترجمه متون عمومی و داستان ها مناسب هستند که به صورت واژه به واژه ترجمه شوند اما برای ترجمه های تخصصی به هیچ عنوان مناسب نمی‌باشند.

تصویر

در ترجمه تخصصی انتقال مفهوم بیشتر از هر چیز دیگری مهم است و مترجم همه تلاش خود را باید به کار گیرد تا با حفظ مفهوم معنای کلمات را منتقل کند و طرز فکر و لحن نویسنده را به خواننده برساند. ترجمه تخصصی برای مقالات علمی کتابها و اسناد رسمی و معتبر بسیار کاربردی و مهم می‌باشد. 

ترجمه تخصصی تضمینی مقالات isi

مقالات تخصصی isi اعتبار بسیار بالایی دارند و کاملا تخصصی می‌باشند و از طرفی ژورنالهای isi برای پذیرش مقالات داوری بسیار سختگیرانه ای دارند و نیاز به دقت و کیفیت بسیار بالایی دارند. از همین رو ترجمه تخصصی مقالات isi بسیار مهم است و باید مقالات تخصصی isi با بهترین سطح کیفی ترجمه تخصصی شوند. ترجمه مقالات تخصصی isi باید با دقت کیفیت و کاملا مفهومی ترجمه شوند داوران ژورنالهای isi سختگیری بسیاری در سطح کیفی ترجمه تخصصی مقالات دارند و چون زبان مادری آنها به صورت انگلیسی می‌باشد بهتر می‌توانند کیفیت ترجمه تخصصی را تشخیص دهند. پذیرش مقاله در ژورنالهای تخصصی isi بسیار مهم می‌باشد بنابر این اهمیت ترجمه نیز بالا می‌باشد و بهتر است ترجمه تخصصی کاملا با کیفیت باشد تا مقاله به هیچ عنوان ریجکت نشود.

تصویر

خدمات موسسه پژوهش برتر

در موسسه پژوهش برتر کلیه خدمات ترجمه تخصصی با کیفیت بسیار بالا و به صورت تضمینی می‌باشد می‌توانید سفارش خود را به صورت آنلاین در وب سایت این موسسه ثبت نمایید تا هر چه سریعتر کارشناسان موسسه مراحل رسیدگی را آغاز کنند. ترجمه تخصصی در موسسه پژوهش برتر به صورت صد در صد تضمینی انجام می‌شود.

ترجمه تخصصی مقالات isi به 37 زبان زنده دنیا انجام می‌شود و در 32 حوزه تخصصی ترجمه با کیفیت بسیار بالایی انجام می‌شود. همچنین کلیه متون تخصصی ترجمه شده در این مجموعه دارای 72 ساعت گارانتی بسیار معتبر می‌باشند.

مقالات isi در این موسسه توسط مترجم متخصص متناسب با زمینه موضوعی مقاله ترجمه خواهد شد و بعد از ترجمه تخصصی توسط تیم کنترل کیفی موسسه بررسی می‌شود تا از لحاظ سطح اعتبار سنجیده شود و کیفیت تخصصی آن مشخص شود. برای مقالات تخصصی isi بهتر است از سطح کیفی ترجمه تخصصی طلایی استفاده کنید ترجمه متون تخصصی طلایی هم کیفیت بسیار بالایی دارند و هم برای مقالات تخصصی مناسب می‌باشند. بهتر است برای ترجمه متون تخصصی از ترجمه با سطح کیفی طلایی استفاده کنید. که شامل درصد بیشتری از کلمات تخصصی می‌باشد و کیفیت بسیار زیادی دارد.

فرآیند ترجمه تخصصی در این مجموعه کاملا تضمینی می‌باشد و همکاری با مترجمین متخصص با این مجموعه کمک بسیاری به سطح کیفی ترجمه تخصصی مقالات می‌کند. ترجمه در این مجموعه به صورت فشرده و عادی انجام می‌شود و زمان و هزینه در حین  ثبت سفارش به صورت دقیق محاسبه خواهد شد و به اطلاع مشتری خواهد رسید. کلیه متون تخصصی و تضمینی در موسسه پژوهش برتر با کیفیت کاملا تضمینی انجام می‌شود.

مطالب مرتبط با این موضوع

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
4 سال پیش
با سلام و احترام فرهیخته گرامی احتراما موسسه خدمات اکسپت و چاپ مقاله در مجلات مرتبط و معتبر isi نیز انجام می دهد . جهت دریافت لیست مجلات می توانید با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید . شکاری 09214572013 p.bartar100@gmail.com مسعودی 09911755943 isipaper100@gmail.com
بازدیدکننده
غروبی
4 سال پیش
فرآیند چاپ مقاله در ژورنالهای isi رو هم انجام میدین؟

خدمات موسسه پژوهش برتر